Як зробити дах.

Якщо ви збираєтеся будувати будинок для дачної ділянки або просто для заміського відпочинку, напевно вас будуть долати різні питання. І один з них: «Як зробити дах?». А може бути, ви хочете замінити стару і «змучену» дах нової? У кожному разі, вам варто прочитати цю статтю. Ми з вами зараз розберемо, як робити дах з металочерепиці, у всіх подробицях.
Інструкція
1
Спочатку зробіть завмер скатів і встановіть, строго Чи перпендикулярні торці даху лініях карнизів і ковзанів. Далі вам необхідно облаштувати обрешітку, виконати яку можна з дошки. Відстань між ребер обрешітки повинно бути рівним розміру поперечних ребер металочерепиці. Тобто, пристрій обрешітки вам слід починати після того, як ви визначитеся з виробником матеріалу. Інакше може вийти, що поперечні ребра металочерепиці будуть мати розмір 400 мм, а обрешетка виявиться побудованої на 350 мм. Відстань на карнизах від зовнішнього краю дошки карниза повинна дорівнювати 30 мм.
2
Краї листів металочерепиці необхідно для їх закріплення закрити дошками, суцільний обшивкою. Кріплення почніть від самого краю карниза. Досвідчені покрівельники радять спочатку наживити 3-4 листа на конику, після чого вирівняти і тільки потім закріплювати їх остаточно і строго по черзі: перший, другий і так далі. Далі зробіть кріплення шурупами внахлест поверх хвилі. Закрийте канавки на краях листів сусідніми листами металочерепиці. Тепер кожний наступний лист при укладанні його з лівого торця вам потрібно закласти під попередній, покладений, закріплений і утримує монтуємий матеріал. Виробляєте все наступні нахлестки у поперечної сторони аркуша. Довжина нахлестки повинна дорівнювати 250 мм.
3
Слід закрити коник спеціальними елементами, що мають ущільнення. Такі коньковие елементи пристосовані спеціально для укладання їх на верхні кінці листів покрівельного матеріалу, а також відіграють роль захисної покрівлі від шкідливого впливу атмосфери. Наостанок, потрібно встановити карнизні елементи для захисту обрешітки і самого карниза від стікає води.