Як бути, коли заплутався в собі. заплутався в собі, Як бути.

Суперечності в навколишньому світі не приносять задоволення, але терпимі. Гірше, коли суперечності, здається, йдуть зсередини і викликають постійний потік роздумів, чи не завершуються висновками про можливі шляхи вирішення проблеми, яка мучить. Як бути, коли заплутався в собі і не можеш розібратися?
Інструкція
1
По-перше, знайдіть суперечливі установки, які вступили в конфлікт. Нерідко внутрішній конфлікт виникає через зовні заданих установок, що суперечать потребам людини. Найчастіше, конфліктують дві зовнішні спрямованості, які психіка сприймає як свої. Наприклад, дівчина хоче мати худеньку фігуру і одночасно вміти дуже смачно готувати. Перше вимагає напівголодного існування, друге - великий кулінарної практики з дегустацією. Мета, начебто, одна - стати гарною дружиною, тобто привабливою зовні і вміє прокласти шлях до серця чоловіка через його шлунок.
2
Однак ці установки конфліктують, і розглянута дівчина кидається в крайнощі. Тоді може виникнути навіть булімія, що дуже шкідливо для фізичного і психічного здоров'я. Проблема в тому, що установки сприймаються як важливі в рівній мірі. Розумно розставте пріоритети і вирішите, наскільки для досягнення мети важливі ці компоненти. В даному випадку, краще купувати кулінарні знання та вміння, адже струнке тіло можна сформувати за кілька місяців (якщо ситуація не критична). А ось здатність смачно і різноманітно готувати набувається роками і цінується більше на етапі тривалих відносин, ніж струнка фігура. Взагалі, кожну проблему потрібно розглядати в кожній ситуації по-особливому - якщо дівчина планує вийти заміж за мільйонера, то зовнішні дані будуть мати більше значення.
3
По-друге, часто за однією проблемою ховається ретельно ховається інша, а протиріччя - просто ширма, щоб людина не докопався до реальної проблеми, тому що усвідомлення її дуже болісно. Наприклад, в дівчині, яка бажає вийти заміж за багатого чоловіка і розмірковує про фігуру та кулінарії, живе глибока невпевненість в собі як професіонала, у своїх здібностях. А роздуми про фігуру прикривають те, що вона не вірить в себе і поки не вміє працювати.
4
Тому чесно дайте собі відповідь на питання - що саме хочете одержати, з яких переконань виходите при міркуванні над проблемою, і наскільки вірні ваші поняття (інформацію потрібно шукати не в собі, а в книгах, газетах, інтернеті). Так можна буде знайти конфліктуючі установки і розставити їх по важливості, для виявленої головної мети. І заодно подумати про те, наскільки потрібно досягнення мети саме вам. Можливо, багато взгяд доведеться переглянути. Але це дозволить усунути протиріччя.