Як купити зварювальний апарат.

Одне з найбільш затребуваних пристроїв для виконання робіт по господарству - зварювальний апарат. З його допомогою можна з'єднати арматуру; виконуючи заливку фундаменту, прикріпити петлі до воріт; спорудити мангал; полагодити водопровідну трубу; зробити віконні решітки. І це лише частина переліку завдань, вирішити які можна за допомогою зварювання.
Інструкція
1
Вибір зварювального апарату залежить від того, для зварювання яких матеріалів він буде служити і від суми, яку ви готові витратити на покупку пристрою. Якщо планується виконувати нескладні роботи з чорним металом, наприклад, різання швелерів або зварювання куточків, купувати дорогий і потужний апарат не слід. Ще одна умова вибору - тривалість роботи пристрою. Купуючи агрегат для тривалих робіт, обов'язково ознайомтеся з технічними характеристиками різних категорій апаратів. При цьому зверніть увагу на показник «ПВ». Для побутового обладнання ПВ має середнє значення 15 - 20%, для професійного - не менше ніж 60%.
2
Для робіт з чорним металом відмінно підійде зварювальний трансформатор змінного струму. Для зварювання цим пристроєм використовуються плавкими металеві електроди. Конструкція апарату досить надійна, це дозволяє зварювати метал внахлест і встик. Даний трансформатор не дорогий і досить простий у використанні. Електроди для нього мають фтористо-кальциевое, або рутилове покриття. Плавне регулювання сили струму в приладі дозволяє вибирати робочу напругу в залежності від виду використовуваного електрода.
3
Зварювальний апарат постійного струму дає можливість працювати не тільки з чорними, але і з кольоровими металами. Дуга, що видається даними агрегатом більш постійна. Цей пристрій широко застосовують у своїй роботі професійні зварювальники, для домашніх робіт краще придбати більш простий апарат.
4
Для виконання напівавтоматичного зварювання призначені апарати, що працюють в середовищі інертного, або активного газу. Напівавтомат добре підходить як для ремонту автомобілів, так і для побутових потреб. Відмітна особливість апарату - зручність в експлуатації і висока продуктивність. Пристрій може працювати не тільки з газом, але і без його використання. У другому випадку знадобиться флюсова дріт.
5
Широку популярність останнім часом набули імпульсні інвертори. Головна перевага даного пристрою - легка вага і малі габарити. Не дивлячись на це, продуктивність обладнання залишається досить високою.