Як купити білку.

Білки - розумні, красиві, охайні і доброзичливі тварини. Їх досить легко приручити. Спостереження за цими симпатичними звірками приносить велике задоволення і дітям і дорослим. Як же купити білку?
Інструкція
1
Визначте місце утримання белкіСчітается, що білок можна утримувати як на заміських ділянках, так і в умовах міської квартири. Однак слід пам'ятати, що білки, строго кажучи, не є домашніми тваринами та їх відносини з людиною не завжди складаються вдало. При покупці звірка не варто розраховувати на те, що ви зможете брати його на руки, коли вам захочеться або підлягає грати з ним. Такі варіанти, звичайно трапляються, але вони скоріше виключення, ніж правіло.Также не варто забувати, що білки дуже рухливі і активні. Для того щоб звірятко почувався комфортно і не хворів, йому необхідно багато стрибати і лазити по деревах. І навіть відоме колесо не завжди є порятунком. Наприклад, всього через кілька місяців неправильного змісту, кігті тварини, позбавленого можливості стрибати з гілки на гілку, відростають на стільки, що починають чіплятися за тканину, а також заважати пересуванню по гладкій поверхні.
2
Підготуйте вольєр для утримання білки. Розміри вольєра визначаються з розрахунку 1,5х1,5 кв.м на одного звірка. Каркас клітки обов'язково повинен бути металевим, т.к. білки - гризуни, і дерев'яний вольєр не є для них суттєвою перепоною. Стінки клітини, як правило, обтягаються металевою сіткою з розміром вічок не більше 15 кв.мм. Якщо вольєр буде встановлений на вулиці, необхідно обладнати двускатную кришу.Обязательно розмістіть в клітці гілки, полички і корчі. Встановіть колесо. Поставте будиночок - підійде звичайна дуплянка. Для того щоб тваринка могла зробити його затишним необхідно буде помістити в вольєр «будівельний матеріал» - вату, солому, обривки вовняних ниток, шматочки тканини.
3
Купувати білку рекомендується в зоомагазинах або спеціалізованих розплідниках - так ви зможете бути впевнені в тому, що купуєте здорового звірка. Купувати білок на ринках украй небажано, т.к. ви ризикуєте купити дикого або хворого звіра, спілкування з яким не доставить вам ніякого задоволення.
4
При покупці білки необхідно з'ясувати ряд питань. Уточніть, чи була ця білка виведена в неволі або спіймана в лісі. Для домашнього утримання ідеально підійдуть звірята, народжені в розплідниках, у другому-третьому поколінні. З'ясуйте наскільки дружелюбно тварина - білки вміють дуже боляче кусатися. Чи намагається вона втекти? Обов'язково дізнайтеся вік тварини. Середній термін життя білок - 10-15 років. Запитайте про те, до яких кормів звик звірок, чи набирає він вагу, який його щоденний раціон.Убедітесь в тому, що зроблені всі необхідні для гризунів щеплення і на тварину маються офіційні документи.
Корисна порада
У білок «коротка пам'ять» - без постійного спілкування з людиною вони дуже швидко дичавіють.