Як обрізати виноград в зиму.

Кожного любителя-садівника, що має на своїй ділянці хоча б один кущ винограду, хвилює одне і те ж питання: як правильно доглядати за виноградом і підготувати його до зими. Адже несвоєчасна і безграмотна обрізка лози може привести до подрібнення надалі ягід і грон, знизить зимостійкість кущів.
Вам знадобиться
  • - Секатор.
Інструкція
1
Кожна нирка виноградної лози дає за період вегетації довгу гілку і плодову кисть. Але так як нирок багато, відповідно і гілок вийде велика кількість, і плодових кистей. Але кисті і ягоди при цьому будуть дрібні. Тому в кущі повинно залишитися розумну кількість багаторічної деревини. Обрізка кущів зводиться до формування основної скелетної частини (плечі, штамб і рукави) і створенню форми куща.
2
Приступите до обрізку винограду через два-три тижні після листопаду. У першій декаді жовтня пагони набувають світло-коричневий колір і при згинанні злегка потріскують. Це пов'язано з тим, що припиняється відтік органічних речовин, що виробляються листям. Рослина поступово проходить загартування і готується до зими, настає спокій лози.
3
Огляньте уважно кущі та оцініть їх стан. Проведіть санітарну розчистку: видаліть волчкові і порослеві пагони, що не були зрізані влітку, а також листя, що знаходяться нижче першої дроту. Ображати НЕ визріли верхівки пагонів, листя можна скинути.
4
Варто знати, що малоефективні сучки заміщення, тому можна обійтися і без них. При ранній обрізку видаліть на рукаві всі зайві і слаборозвинені лози, крім однієї - добре визріли. Вона то і буде плодоносити в наступному році.
5
Закінчивши обробку куща, почніть обрізку з нижньої частини. На всіх сучках заміщення ображати кожен нижній зовнішній втечу на 3-4 вічка. Наступні пагони, вище нового сучка, обріжте на плодову стрілку, тобто приблизно 4-18 вічок (все залежить від особливості сорту винограду). Верхні пагони видаліть зовсім, він не потрібен для посилення ланки. Таким же чином ображати і всі інші кущі винограду.
6
Навесні проводиться повторна обрізка лоз винограду, але всього на дві-три бруньки. Після розпускання бруньок на обрізаних гілках, виламайте всі пагони, залиште тільки два верхніх. З решти пагонів на наступний рік сформуйте плодові ланки.