Як закрити басейн.

Кожен власник басейну відкритого типу рано чи пізно стикається з низкою проблем. Це налетающий у водойму сміття і пил, трава і листя, що потрапляють в нього комахи і дрібні дикі (а то і домашні) тварини. Це і швидко остигає вода і, як наслідок, безперервно працюючий підігрівач, що вимагає великих енерговитрат. Виробники обладнання та аксесуарів для штучних водойм випускають сьогодні чимало укриттів: власникам басейнів є з чого вибирати, виходячи зі своїми бажаннями і фінансами.
Інструкція
1
Павільйони Чудове рішення для відкритого басейну. Вітчизняний ринок пропонує величезний вибір павільйонів - від низенького, покликаного служити водойми надійним дахом, до високого, під яким можна спокійно ходити в повний зріст навіть рослим людям. Є стаціонарні павільйони, і в цьому випадку вуличний басейн набуває все переваги критого басейну. Є мобільні павільйони, стінки якого можна зрушувати і розсовувати в залежності від погоди.Матеріал павільйонів (зазвичай це полікарбонат) нагрівається і зберігає сонячне тепло, при цьому температура повітря підвищується на 10-12 ° С. Днем вода нагрівається швидко, а вночі остигає повільно. В результаті підігрівач включається рідше, що веде до істотної економії електроенергії.
2
ЖалюзіЕто як плаваюче покривало, яке представляє собою, проте, вельми жорстке покриття. Якщо басейн укритий жалюзі, в нього не потрапить сміття, тварини і маленькі діти. Розмотуються і змотуються жалюзі за допомогою роликового пристрою, дуже простого в застосуванні. Є автоматичні і напівавтоматичні жалюзі.
3
бульбашкові покритіеЕто плаваюча плівка з міцного і легкого поліестеру (її часто називають «солярна плівка»). Вона дуже популярна серед власників басейнів. Забезпечує значне зменшення волого-і тепловіддачі, економію електроенергії, істотне скорочення внесення хімічних реагентів в воду басейну. Виробники випускають бульбашкове покриття синього і сріблястого кольорів - це дуже ефектно під час укриття чаші водойми.
4
Інші покритіяНа ринку обладнання для басейнів широко представлені покриття, виконані з самих різних матеріалів: - армований поліестер, облицьований поливинилхлоридом; - метал (наприклад, алюмінієві трубки); - високоякісний пластик (зазвичай це автоматичні ролетні покриття, що складаються з пластикових пластин, з'єднаних між собою); - піна (пінопласт); - деревно-полімерний композитний матеріал і ін.
Зверніть увагу
Абсолютно всі види басейнових покриттів швидко і легко монтіруются.Все покриття для басейнів стійкі до УФ-променів, перепадів температур. Вони витримують великі навантаження (сніг, потоки води під час дощу, вага дорослої людини) .Современние покриття для басейнів не схильні до гниття і поширенню на них бактерій і водоростей. Придбати надійне укриття для свого басейну - значить, продовжити термін його експлуатації, полегшити догляд за ним, забезпечити економію електроенергії та підвищити безпеку.