Як зшити костюм дракона.

Наближається рік чорного водяного дракона, і «драконяча» тема в карнавальному костюмі стає дуже актуальною. Однак, для дитячого костюма чорний дракон - занадто похмуро. Сріблястий дракончик з яскравими чорними деталями буде відмінно виглядати на дитячому святі.
Вам знадобиться
  • - срібляста тканина;
  • - застібка блискавка;
  • - чорний шовк;
  • - сітчаста тканина;
  • - чорна тасьма ;
  • - липуча стрічка;
  • - синтепон;
  • - флізелін.
Інструкція
1
Візьміть старий комбінезон з капюшоном (викрійка складається з чотирьох деталей, по дві на спинку і перед), розпоріть шви, розкладіть деталі і скроїти комбінезон зі сріблястої тканини. Тонку синтетичну тканину продублюйте бавовняної підкладкою. Зшийте комбінезон, вставте блискавку, залиште на спинці НЕ зашитий ділянку для хвоста, і на капюшоні - для гребеня.
2
Виріжте з чорної тканини гребінь з трьома зубцями, хвіст з зубчиками і коло (животик), все по дві деталі. Прокладіть деталі флізеліном, хвостик і животик зробіть об'ємними, проклавши їх синтепоном. Відстрочити деталі, ушийте в капюшон і спинку гребінь і хвіст, «животик» буде кріпитися попереду на два шматочки липучою стрічки.
3
Викроїте з сітчастої тканини крила у формі півкіл. Визначте розмір крил, піднявши рукава вертикально вгору і вимірявши відстань від ліктя до точки на бічному шві на рівні ліктя, коли рукава опущені. Зробіть у крил різьблений край, обробіть краю чорної тасьмою, прокладете кілька смужок тасьми від пахви до країв і поперек, щоб вийшли справжні драконьи крила з перетинками.
4
Зробіть крила відокремлюваними, щоб можна було одягати костюм під верхній одяг: прикріпіть крила до комбінезону по боковому шву і шву рукава на шматочки липучою стрічки. Прикрасьте чорні деталі костюма (гребінь, хвіст, животик) сріблястим дощиком синього, зеленого, жовтого кольору.
5
Зробіть дракончику тапочки з кігтиками: візьміть капці з задниками, продублюйте синтепоном верхню частину, виріжте з сріблястої тканини верх і бічні частини, зшийте три частини футляра для тапочок. Виріжте з чорної тканини шість кігтиків (по дві деталі), прокладете їх синтепоном, зшийте. Пришийте кігтики до сріблястого футляру, надіньте на тапочки, прикріпіть футляр ручним швом до капцям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2RSghwBx_xE