Як бути в новому кризі. написати гарного листа.

Моральний вибір завжди був і залишається справою нелегкою. А адже його доводиться робити буквально кожну хвилину: зручність чи допомогу, співпереживання або вигода, аналіз або симпатія, і цим список не вичерпується. Криза загострює всі суперечності в соціальних відносинах. Як бути в новому кризі?
Інструкція
1
Криза означає, що ресурсів стає все менше і загострюється конкуренція за них. Благополучному суспільству неважко дозволити собі благодійність і гуманізм. Однак у Біблії найціннішим визнаний був внесок вдови, яка віддала свою останню монетку. У важких обставинах як ніколи цінуються доброта і допомога, особливо ті, які дорого обходяться людині співпереживати. Криза перетворює посмішки в залізний оскал хижака, який може не ховатися та списувати деякі особливості своєї поведінки на важку ситуацію і на те, що робити можна що завгодно, тому що мета, мовляв, кошти виправдовує.
2
Криза оголює справжні обличчя учасників драми на ім'я життя. В важких обставинах ви отримуєте чудову можливість переконатися в тому, що друзі - справжні і в тому, що ви самі здатні бути справжнім другом. Адже люди далеко не всі знають не тільки одне про одного, але і про себе. Подякуйте криза за те, що він дає можливість розглядати даний за масками і зрозуміти істинні, вічні цінності. Криза змушує людину думати і виділяти не тільки значущі речі, а й більш-менш значущих людей, і зосередити свої сили саме на допомозі їм. Любов до всього людства одночасно - в деякій мірі лицемірство і нереалістичний підхід до життя. В умовах труднощів робіть свій вибір, хоча він і буде нелегким.
3
Однак криза не вічна, і придбані справжні друзі не забудуть наданої допомоги, тому ще в нелегкий час шукайте тих, на кого можна спертися і йти разом проти потоку безглуздя і відчаю, який несе з собою важкий період. Під час труднощів людина економить все, і сили теж, тому слід витрачати їх тільки на дійсно хороших людей. Найвигідніше в будь-яких обставин залишатися справжньою людиною, щоб після пережитого не пошкодувати про свою поведінку. Вогонь, вода і мідні труби кризи допомагають бачити світ без ілюзій.