Як зробити лампочку.

Скільки у нас в країні живе майстрів, скільки неймовірних елементів декору вони вже встигли змайструвати до теперішнього часу, не злічити. З цього різноманіття різних предметів всіляких форм і призначення хочеться виділити простеньку, але дуже красиву лампочку-зірку. При бажанні цієї лампочці можна надати будь-яку іншу форму. Представляємо докладну інструкцію.
Вам знадобиться
  • - дроти
  • - нитки
  • - суперклей або «Момент»
Інструкція
1
Спочатку зберіть всі матеріали, які вам знадобляться. Благо їх не багато. Візьміть ниточку і накиньте її злегка на провід. Потім ниткою повністю обверніте провід. Як це зробити, буде зрозуміло вже в процесі намотування нитки. Не забудьте про те, що потрібно залишити невеликий хвіст нитки довжиною 6 см.
2
З'єднайте кінці, потім оберніть їх нитковим хвостиком таким чином, щоб вони у вас трималися разом. Скористайтеся для вірності суперклеєм або «Моментом», щоб вже точно нічого не розв'язані. В результаті у вас повинна вийти окружність.
3
Після цього зробіть з окружності п'ятикутник. Тут же визначте на очей середину кожного боку отриманого п'ятикутника. Тепер кожну серединку прогните так, щоб вийшло щось схоже на зірку.
4
Аналогічним способом зробіть ще один п'ятикутник з ниток і дроту і надайте йому форму зірки. Тепер вам необхідно між собою скріпити обидві «зірки» за допомогою ниток, пов'язуючи відповідні кути ваших проволочно-ниткових фігур, щоб отримати об'ємну зірочку.
5
Переконайтеся в об'ємності зірки і в наявності достатнього простору між половинками. Візьміть нитку вподобаного кольору і почніть їй потихеньку обмотувати вашу фігурку, поки не намотаєте стільки нитки, скільки вам потрібно.
6
Візьміть якусь стару, але ще робочу настільну лампу, зніміть з неї абажур. Можете також купити в магазині (наприклад, в комісіонці) щось схоже на настільну лампу. Тепер візьміть вашу рукотворну зірку і посадіть її на лампу, зафіксувавши клеєм. Завдяки такій фіксації лампа буде довго і рівно стояти.