Як зменшити швидкість запису. знизити швидкість запису приводу.

Швидкість запису дисків в приводі комп'ютера можна змінити за допомогою спеціального програмного забезпечення. Від даного параметра залежить дуже багато, в тому числі якість самих записаних файлів.
Вам знадобиться
  • - програма для запису дисків.
Інструкція
1
Скачайте програму для запису дисків на ваш комп'ютер. Ви можете використовувати Nero - це досить зручно у випадках, коли вам потрібна не тільки програма для запису файлів, але і додатковий функціонал для роботи з мультимедійними файлами і файлами образів дисків. Недолік даної програми - це її ціна. Тут можна або оплатити її придбання, або скористатися безкоштовними альтернативними утилітами, наприклад, CD Burner XP.
2
Завантажте її на офіційному сайті розробника, встановіть на ваш комп'ютер, після чого перейдіть до процесу запису диска. Далі послідовність для будь-якого програмного забезпечення схожого функціоналу буде практично однаковою.
3
Створіть проект запису файлів на диск. Враховуйте також його обсяг - розмір записуваних файлів не повинен перевищувати його. Після того як проект записи створений, перейдіть до налаштувань параметрів запису. Вони відкриваються вже після завершення додавання файлів окремою кнопкою меню.
4
Вкажіть потрібний рівень швидкості дисків. У разі якщо у вас достатньо стара модель дисковода або вам потрібна записати файли з максимальною якістю та мінімальної можливістю втрати даних, використовуйте низьку швидкість запису, однак будьте готові до того, що на процес у вас піде значно більше часу, ніж ви розраховували.
5
Якщо необхідно, вкажіть відключення комп'ютера після закінчення запису, але найкраще встановіть галочку для автоматичної перевірки записаних файлів, щоб переконатися в тому, що копіювання виконано у відповідному вигляді.
6
Запустіть процес запису файлів на заданій швидкості. Якщо необхідно, застосуйте налагодження даного параметра в меню програмі за умовчанням. У разі якщо будете записувати диск стандартними засобами Windows, швидкість задавайте в параметрах приводу.
Корисна порада
Користуйтеся альтернативними програмами для запису.