Що таке депресія.

Стреси на роботі, проблеми в родині, втрата близьких людей, життєві потрясіння - все це може стати причиною виникнення депресії. Піддавшись цьому стану, людина стає похмурим, сумним, нещасним і втрачає інтерес до життя.
Інструкція
1
Світ дізнався про депресію багато років тому. Ще в Біблії говорилося про наявність цього захворювання у короля Давида. Трохи пізніше Гіппократ називав депресію «меланхолія», що перекладається як «чорна жовч». За однією з теорій, популярних в ті часи, існувало уявлення про те, що в людському організмі міститься 4 види рідини: кров, флегма, чорна і жовта жовч.
2
Зараз під депресією розуміють синдром, який характеризується рядом ознак. До їх числа відносяться пригнічений настрій, відчуття надмірної печалі і зневіру. При меланхолії і звичайної печалі ці симптоми виражені значно слабше і не відбиваються на повсякденному житті в такій мірі, як це відбувається під час депресії.
3
Людина, що знаходиться в такому стані, не тільки завжди сумує. Відбуваються зміни і на фізіологічному рівні. При затяжній депресії може порушитися сон, функціонування кишечника, виникають раптові напади сльозливості і знижується інтенсивність статевого потягу.
4
Депресія може посилити процес розвитку різних захворювань. Так, збільшується ризик виникнення астми, ішемічної хвороби серця та інших недуг. Тому слід відразу ж почати лікування депресії, щоб виключити ймовірність появи побічних захворювань. Найчастіше діагноз «депресія» ставиться психотерапевтом, а не психіатром.
5
Існує 3 найпоширеніших виду цього захворювання. Одним з них є глибока депресія. Вона характеризується виникненням таких симптомів, які заважають звичного способу життя людини і сильно позначаються на його здоров'ї.
6
Дистимії - друга форма депресії. Вона характеризується появою таких симптомів, які не порушують звичного розпорядку життя, але помітно заважають «насолоджуватися повною мірою» тими речами, які раніше приносили приємні враження.
7
Биполярная депресія характеризується різкими перепадами настрою. Найчастіше вона передається у спадок, але наявність родичів, схильних до цієї різновиду захворювання не гарантує того, що вона розвинеться і у вас.