Як прати штори з люверсами. бузкові штори з люверсами.

Штори, підібрані в тон меблів і загальному інтер'єру будинку - це неодмінний атрибут в дизайні житла. Догляд за шторами має важливе значення, тому що вони збирають і затримують частинки пилу. Своєчасний догляд за шторами збереже ваш будинок від зайвого пилу і додасть житлу затишок і привабливість.
Інструкція
1
Догляд за шторами можна провести в кілька етапів. Провітрювання відбувається природним шляхом, при розкритих навстіж вікнах, бажано у вітряну погоду. Це робиться протягом декількох годин, в прохолодну погоду, коли повітря чисте і вологе. Робиться це раз на 2 місяці. Такий спосіб просто ідеальний для штор з примхливих матеріалів, які не рекомендується часто прати і чистити хімічними засобами.
2
Чищення пилососом проходить за допомогою спеціальної щіточки-насадки на повільному режимі. Для цього можна зшити спеціальну насадку на пилосос, щоб пом'якшити тертя насадки про штори.
3
Хімічну чистку штор робити потрібно тільки в спеціалізованих місцях, з використанням хімікатів, які не псують тканину. Цей спосіб підходить для штор складного крою або виготовлених з ніжних тканин.
4
Ну, і нарешті, проста прання штор. Вона буває як ручна, так і машинна. Штори поділяються за якістю матеріалів, залежно від яких і визначається тип прання. Особливу увагу заслуговують штори на люверсах. Перш ніж їх прати, потрібно переконатися, що тканина витримає машинне прання, а самі люверси зроблені з якісного матеріалу і також не ушкодяться в машині.
5
Прання в машині проводять на щадному режимі, загорнувши штори в спеціальний мішок або наволочку. Це запобіжить порчу матеріалу і збереже барабан пральної машини від механічних пошкоджень. Потрібно зауважити, що простий пральний порошок краще не використовувати, можна застосувати спеціальні шампуні. Це запобіжить поява розлучень на тканині.
6
Після того як штора випрана, її у вологому стані потрібно повісити на карниз. Вона розправиться під силою тяжіння і випрямиться. Але це підходить лише для матеріалів, які не дуже мнуться, в іншому випадку доведеться просушити штори в місці, захищеним від сонячних променів, а потім пропарити праскою.
7
Якщо вашим шторам з люверсами машинне прання «протипоказана», то доведеться попрацювати руками і, замочивши на кілька годин штору, гарненько прополоскати її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=04zSoPl6hzU