Як додати об'єм волоссю.

Волосся - краща прикраса жінки. Однак не всіх природа обдарувала шикарними локонами. Не варто впадати у відчай - існує чимало способів додання волоссю бажаного об'єму.

Інструкція
1
Підберіть правильну стрижку. Оптимальний варіант - волосся середньої довжини з чубком і рваними контурами. Довгі краще постригти "каскадом". Любителям коротких стрижок варто зупинитися на довжині між мочками вух і підборіддям. Крім цього збільшити густоту волосся можна за допомогою нарощування. 100-150 пасм приклеюються на відстані близько 1 см від коріння і тримаються до півроку.
2
Спробуйте промеліроваться волосся. Візуально збільшити об'єм можна за допомогою 2-4 різних відтінків - гра кольору додасть волоссю природного вигляду.
3
Придбайте відповідний шампунь. Нехай це будуть засоби для тонких і ламких волосся для щоденного користування з приставкою volume (обсяг). Такі шампуні бувають двох видів: одні містять силікон, інші - протеїни і кератину. Шампуні першої групи після першого застосування роблять волосся об'ємними, шовковистим і блискучим, однак ефект тримається не більше доби. Шампуні з протеїнами і кератинами дорожчі, і результат від їх застосування видний не відразу. Вони зміцнюють і живлять волосся, роблять локони слухняними.
4
Нанесіть під час укладання на трохи вологе волосся в прикореневу зону невелика кількість спеціального мусу для додання обсягу, а потім рівномірно розподілите засіб по всій довжині. Посушите волосся феном, збиваючи пальцями локони, щоб створити об'єм.
5
Сушіть волосся під теплою струменем повітря круглою щіткою. Щоб не пересушити, тримайте фен не ближче ніж на 15 см від голови. Починайте укладати волосся з потилиці і нижніх пасом, а потім підніміть вертикально вгору і висушіть бічні сторони. Скористайтеся при укладанні різними насадками для фена. Наприклад, дифузором - спеціальні "пальчики" створюють об'єм, піднімаючи локони від коренів. Для закріплення укладання можна скористатися лаком слабкої фіксації.