Як розібрати пічку.

Якщо ви хочете поміняти опалення на нове, газове або електричне, або вирішили скласти нову грубку, то стару потрібно розібрати. При розбиранні грубки потрібно враховувати деякі моменти.
Інструкція
1
Розбирати грубку потрібно акуратно, так як з внутрішньої сторони цеглин знаходиться сажа. Сажа, це не зола. Вона має жирну основу, і відмити її буде важко.
2
Якщо розібраний цегла вам ще знадобиться, то знімайте, чи не розламуючи.
3
Починають розбирати грубку з труби.
4
Спочатку розбирають трубу на даху. Якщо труба була залізна, то її потрібно розгойдати і зняти. Цегляну трубу, потрібно розбирати по цеглині. Допомагати собі потрібно молотком. Можна розколупувати місця кладки кельмою.
5
Розібравши трубу на даху, переходите на горище.
6
Чи продовжуєте розбірку виведення труби, вже в будинку.
7
Після того як труба розібрана, далі потрібно розбирати по колу, починаючи зверху і просуваючись вниз.
8
Зніміть з грубки плиту, дверки і колосники.
9
Останнім етапом розборки буде розбір підстави, на якому стояла грубка.
Газель є найбільш зручним і практичним вантажним автомобілем вітчизняного виробництва. З його допомогою можна перевозити малогабаритні вантажі та сипучі будівельні суміші, такі як цемент або пісок. Особливо варто відзначити малий витрата палива в порівнянні з іншими вантажівками. Це робить Газель ще більш економічною, а, значить, вигідною для покупки.
Інструкція
1
Піч газель забезпечує комфортну для водія і пасажирів температуру в салоні автомобіля. Це особливо важливо в зимовий час, коли без грубки водієві буде дуже холодно, і він навряд чи зможе керувати автомобілем на належному уровне.Чтоби розібрати грубку автомобіля Газель, запасіться терпінням і підготуйте різні інструменти, такі як молоток, викрутки, гайкові ключі, плоскогубці, кусачки і багато іншого. Спочатку зніміть торпеду, потім відключіть усі шланги і троси управління від грубки, і зніміть весь опалювач в зборі.
2
Перша половина розбірки грубки пройдена, тепер приступайте до розбирання обігрівача, який грає важливу роль у підтримці в салоні автомобіля необхідної температури. Відкрутіть чотири гайки, при цьому утримуючи болти ключем на 10, які кріплять ковпак електродвигуна до опалювачі.
3
Зніміть ковпак, а потім вентилятор. Після того як ви приберете ущільнювальну прокладку, викруткою відкрутіть два гвинти кріплення і зніміть крильчатку з валу електродвигуна. Після здійснення всіх вищеописаних дій, зніміть резистор і захисний кожух. На цьому розбір грубки автомобіля Газель можна вважати завершеним.
4
Піч салону газель має схожу будову з іншими печами автомобілів, вироблених у нас в країні. Приміром, деякі деталі грубки автомобіля Нива можуть бути використані для модернізації і поліпшення технічних характеристик грубки газелі. Багато водіїв скаржаться, що взимку в салоні газелі дуже холодно. Це пов'язано з тим, що з центральних воздуховодов часто йде холодне повітря. Багато затикають їх ковдрами або заклеюють скотчем. Але існує інший шлях, просто встановіть в штатну грубку на вході додатковий радіатор і в будь-який час року в салоні автомобіля буде комфортна температура.
Зверніть увагу
Газель бізнес грубка завжди повинна бути в працездатному стані. У разі поломки оперативно приймайте відповідні заходи. Якщо ви самостійно не в змозі впоратися, зверніться за допомогою в автомайстерню, де вашу проблему вирішать в найкоротші терміни.