Як добре себе почувати під час польоту.

Тривалий переліт на літаку - це завжди стрес для організму. Однак можна звести його до мінімуму, правильно підготувавшись до поїздки. Приділіть собі трохи уваги, забезпечивши хороше самопочуття під час польоту і високу працездатність після нього.
Вам знадобиться
  • - надувна подушка;
  • - в'язаний палантин;
  • - шкарпетки;
  • - ароматичний стик;
  • - таблетка розчинної аспірину ;
  • - льодяники.
Інструкція
1
Оберіть авіакомпанію, на літаках якої ви будете почувати себе максимально комфортно. Для тривалих перельотів переважніше іноземні перевізники. Якщо ви погано переносите польоти, не користуйтеся чартерними рейсами, особливо в гарячий сезон.
2
Правильно виберіть місце в літаку. Для тривалих міжконтинентальних перельотів переважніше вибрати місця в бізнес-класі - там значно комфортніше. Якщо такої можливості немає, просите місце біля входу в літак, де відстань між кріслами більше. Якщо вам подобається дивитися у вікно, вибирайте крісло біля ілюмінатора, а тим, хто захоче під час польоту розім'яти ноги, має сенс зайняти місце біля проходу.
3
Запасіться надувною подушкою під голову і маскою для сну. Непогано прихопити з дому і затишний в'язаний палантин - він набагато зручніше чергових колючих пледів, які роздають в літаках. Покладіть в сумку маленький ароматичний стик з маслами м'яти або лаванди - вони допоможуть зняти раптовий приступ нудоти.
4
Перед польотом перекусіть будинку - бажано поживними стравами, наприклад, вівсяною кашею або супом. Під час польоту краще не їсти - їжа з літаків не дасть вам нічого, крім порожніх калорій. Вибираючи напої, зупиніться на чистій воді або томатному соку. Не пийте кави, колу та інші газовані напої - вони можуть провокувати нудоту. Однак і відмовлятися від рідини не можна - в літаку дуже сухе повітря.
5
Запасіться кислими льодяниками з вітамінами і натуральним соком - вони можуть зняти закладеність у вухах і відвернуть від неприємних відчуттів. Перед польотом прийміть таблетку аспірину, розчинену в склянці води - він розріджує кров і охоронить вас від несподіваних запаморочень і стрибків тиску.
6
Влаштувавшись у своєму кріслі, разуйтесь - ноги під час польоту набрякають. Щоб відчувати себе комфортніше, надіньте м'які вовняні або бавовняні шкарпетки. По можливості не надягайте в політ тісні джинси або ділові костюми - в багатошаровій трикотажної одязі вам буде зручніше.
7
Не забудьте прихопити цікаву книгу або електронний пристрій, що дозволяє слухати музику та переглядати фільми. Далеко не всім вдається поспати в польоті, а час вимушеного неробства потрібно пережити з користю. Не відмовляйтеся від порції вина або чарочки коньяку на борту - невелика порція алкоголю допоможе вам розслабитися.