Як носити кишеньковий годинник. Як носити на кишенькових годинниках іконку святого.

Кишеньковий годинник - це найстаріший тип годинника, який ніколи не вийде з моди. Перевагу кишеньковим годинах зазвичай віддають ті люди, яким не подобається повсякденне носіння наручних годинників на зап'ясті. А щоб довго не копатися в пошуках годин в кишені, варто подумати про стиль їх носіння.
Вам знадобиться
  • - кишеньковий годинник;
  • - брелок;
  • - ланцюг.
Інструкція
1
Зазвичай кишенькові годинники носять в комплекті зі спеціальним брелоком і ланцюжком. Старий елегантний спосіб - це ходити в жилеті зі спеціальним кишенею, який передбачений для таких годин.
2
Оберіть ланцюжок для годинника. Її колір і матеріал хоча б візуально повинні підходити до годинника. На один кінець ланцюжка підчепити годинник, а на іншій - брелок. Ланцюжок можете прикріпити до гудзика або петлі одягу, при цьому залиште брелок на увазі для прикраси. Подвійний ланцюг кріпите до середини ланцюга; залиште два вільних кінця підвісний ланцюжка. Прикріпіть на один кінець ланцюжка кишеньковий ніж або брелок, який зберігайте в кишені. Годинники носите на протилежному кінці ланцюжка і зберігайте в іншій кишені. При цьому, для прикраси залишиться дві петлі ланцюжка.
3
Оберіть брелок. Цей аксесуар буває двох типів. Перший - це шкіряний брелок, що використовується замість ланцюжка, а другий виступає грузиком. Якщо перевага віддана шкіряному брелоку, то можете проігнорувати придбання ланцюжка.
4
В якості брелока другого типу можете вибрати будь-який предмет на вибір: монети або інші декоративні елементи, наприклад, маленький розкладний ніж. У тому випадку якщо ланцюжок прикріплена до одягу, то цей тип брелока зазвичай підвішується вільно.
5
Визначтеся, з якого боку будете носити кишеньковий годинник. Традиційно їх носять на стороні, протилежної домінуючою руці, тобто якщо ви правша, то носите годинник в лівій кишені, якщо лівша - у правому. Таке носіння дає можливість дивитися на годинник і писати одночасно. Ланцюжок носите в одному внутрішній кишені піджака, а брелок - в іншій, таким чином, розстебнувши піджак або фрак, ланцюжок буде виглядати як окреме прикрасу. Якщо є жилетка, то прикріпіть ланцюжок до гудзика, а годинник покладіть в спеціальну кишеню. Крім жилетки і піджака, можете носити годинник в одному з кишень штанів, прикріпивши ланцюжок до їх поясу.