Як спіймати мишу. клей від мишей користування.

Миша в будинку - це не тільки джерело жіночих вересків, це ще і шкідливий гризун, який може зіпсувати меблі, продукти, і до того ж миші є переносниками небезпечних захворювань. Тому якщо у ваш будинок якимось чином потрапила миша - краще від неї позбутися якнайшвидше.
Вам знадобиться
  • Мишоловка пластмасова
  • Клей від гризунів
  • Кішка-мишоловка
  • Ультразвуковий відлякувач гризунів
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зловити мишу - це встановити в будинку декілька мишоловок. Встановлювати їх краще всього в місцях, де найбільш вірогідна поява гризунів. В якості приманки можна використовувати шматочки сала, сир або хліб. Потім мишоловка "налаштовується" (спосіб настройки потрібно дивитися в інструкції) і залишається чекати трофея.
2
Другий спосіб - взяти на час кішку. Головне, щоб кішка була знайома з ловом мишей не з чуток, інакше господареві доведеться ловити мишей вручну на очах здивованої і переляканою кішки.
3
Ще один спосіб лову мишей - це клей від гризунів. Його намазують товстим шаром на картон або дощечки перед виходом з норок або можливих отворів. Миша прилипає до клею і залишиться тільки викинути картонку разом з мишами на вулицю.
4
Якщо миші завелися не в житловому, а в підвальному або офісному приміщенні, то можна встановити ультразвуковий відлякувач гризунів. Але в житлових будинках і квартирах його використання небажано.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XwYtOFkr4jU
Зверніть увагу
Якщо ви розкладаєте отруту або отрута, простежте, щоб до нього не було доступу у домашніх тварин і дітей.
Часом проблема дрібних гризунів досі встає як пред мешканцями сільських будинків, так і перед міськими жителями.

Звичайно, в наш час неважко купити мишоловку в магазині, проте практично всі вони орієнтовані не на ловлю, а на знищення миші. Якщо ж вам хотілося б уникнути таких екстрених заходів, то ви можете самі зробити мишоловку, абсолютно безопасную.Для цього вам буде потрібно велика консервна банка і на додаток до неї - або банк меншого діаметра, або скляна банка. Остання предпочтительней, тому надалі буде згадуватися саме она.Діаметр консервної банки повинен бути не менше 10 сантиметрів, висота - не менше ніж 6 сантиметрів. Скляна банка повинна мати діаметр близько 9 сантиметрів, але в кожному разі - менший, ніж діаметр консервної банки, проте не набагато. У висоту ця банка повинна досягати приблизно 10 сантиметрів. Крім того, буде потрібно нитка довжиною близько 45 сантиметрів, причому вона не повинна бути занадто міцною і товстої, і шматочок сала, обов'язково жилавий або жорсткий - такий, щоб його неможливо було прорізати ніткой.В консервній банці вирізається вхід - дверцята, яка починається від землі і закінчується не доходячи до верху банки. Дверцята повинна бути такого розміру, щоб в неї могла пролізти миша. У бічній стінці консервної банки проробляються на рівній відстані один від одного чотири отвори, приблизно посередині висоти банки. Через ці отвори протягується нитка таким чином, щоб у нас вийшов хрест з нитки, що виходить своїми вершинами з усіх чотирьох отверстій.По центру хреста поміщаємо шматочок сала таким чином, щоб його не можна було зірвати з нитки. Зверху на перехрещені нитки ставиться скляна банка денцем вгору, так, щоб приманка і перекрестие знаходилися приблизно по центру її горлишка.Мишь намагається відкусити жилаве сало і при цьому перегризає нитку (для цього нитка повинна бути нетривкою), після чого скляна банка, втративши опору, падає вниз і накриває миша. Для того, щоб банка не потрапила повз миші, її діаметр повинен бути близький до діаметру консервної банки: тоді вона впаде вертикально вніз.Как бачите, немає нічого складного в тому, щоб зробити мишоловку своїми руками.