Як успішно провести лікування гематоми обличчя.

Одне незручне рух може послужити причиною появи синця. Не варто засмучуватися і дивитися на почервоніння в очікуванні появи гематоми. Швидше приймайте всі заходи, які допоможуть або уникнути неприємності, або дещо скоротити розмір темної плями на обличчі.
Інструкція
1
Відразу після удару прикладіть холод. Робити це потрібно швидко, інакше кров встигне витекти в підшкірний шар, а відповідно гематоми буде не уникнути. Візьміть будь заморожений продукт з морозильної камери і оберніть його в рушник, після чого прикладіть до місця удару. Потримайте близько 10 хвилин. За цей час почервоніння злегка спаде. Не можна сказати напевно, що синець не з'явиться, але в будь-якому випадку його розміри будуть значно менше.
2
Після того як гематома придбала виражену форму, допоможе тепло. Прикладайте до неї пляшку з гарячою водою на 20-25 хвилин кілька разів на день. Прогрівання треба проводити не раніше, ніж через добу, після появи синця.
3
Перед сном зробіть йодну сітку. До ранку від неї не залишиться ні сліду. Але якщо коричневий колір не зійде, вмийтеся, нанесіть товстим шаром живильний крем і трохи почекайте. Після чого зніміть крем за допомогою ватного диска. Якщо вам потрібно вирушати на роботу, замаскуйте синяк коректором.
4
Спиртовий компрес скоротить час сходження синяка. Візьміть медичний спирт і розбавте його водою у співвідношенні 1: 1. Змочіть м'яку тканину і прикладіть до синців на 5 хвилин. Процедуру проводите 1-2 рази на день, але не частіше, інакше шкіра почне лущитися і облазити.
5
Наносьте на посинілий ділянку шкіри спеціальний крем, який призначений для усунення синців. Запитайте в аптеці, наприклад, «Троксевазин», «Бодягу Форте», «Синяк ОФФ», цілком допоможе і «Ліотон». Змащуйте гематому кілька разів на добу до повного її зникнення. Зазвичай це відбувається через 2-3 дні, якщо, звичайно, ви докладаєте максимальних зусиль.
6
Приймайте вітамін К - він сприяє розсмоктуванню запеченої крові. При бажанні вживайте відвар кропиви. Заварюйте столову ложку на склянку окропу, настоюйте і випивайте по 50 мл 4 рази на добу - це допоможе швидше перемогти гематому.