Як зв'язати норвезький светр. простий светр дитині.

Норвезькі светри незвичайно теплі, завдяки особливому переплетення пряжі з натуральної вовни. У них не страшний ніякий мороз. До того ж вони дуже красиві. Традиційно на них вив'язують сніжинки, оленів і геометричні жакардові візерунки.
Вам знадобиться
  • - 700 - 1000 г пряжі з вовни;
  • - кругові спиці № 4 - 5;
  • - гобеленова голка.
Інструкція
1
Зробіть перший набірний ряд і замкніть в'язання в коло, далі в'яжіть спинку і перед вкруговую. Пров'яжіть 5-7 см гумкою 1х1 або 2х2. щоб гумка не розтяглася в процесі носіння, в'яжіть її якомога щільніше. Потім переходьте до в'язання спицями більшого діаметру панчішної в'язкою. Всі ряди в'яжіть тільки лицьовими петлями.
2
Покладіть перед собою схему жаккардового малюнка. Зверніть увагу, що на ній зазвичай вказані всі ряди. У традиційному норвезькому візерунку чергуються від 2 до 5 кольорів. При зміні кольорів щільно перехрещуйте нитки, щоб не вийшло дірочок.
3
Як тільки довяжіте до лінії пройми, відкладіть необхідну кількість петель для рукава на обривок нитки контрастного кольору. В'язання відкладіть і приступайте до рукавів. Наберіть необхідну кількість петель на спиці і в'яжіть вкруговую рукав до необхідної довжини.
4
З'єднайте в'язання рукавів, переду і спинки і продовжуйте в'язати по колу. Кокетку прикрашайте геометричним візерунком і робіть необхідні убавкі, згідно зі схемою в'язання. Обтачку горловини зв'яжіть гумкою 1х1 або порожнистої гумкою.
5
З'єднайте петлі рукава і пройми і зшийте їх трикотажним швом тієї ж ниткою, якої в'язали светр. Виріб готовий.
6
Щоб светр став м'яким і зручним, виперіть його вручну в теплій воді спеціальним засобом або шампунем. Розкладіть його на рівній поверхні і висушіть. Тепер можна надіти ваш теплий і ошатний норвезький светр.
7
Великий візерунок (оленів або сніжинки) можна також вишити. Для цього скористайтеся гобеленової голкою з заокругленим кінчиком і великим вушком. Вишивайте за схемою, імітуючи петлі в'язаного полотна. Стежки не затягуйте, але й не робіть занадто слабкими.
8
Візерунками в норвезькому стилі можна також прикрасити і інші трикотажні вироби: шарфи, шапки, рукавиці, шкарпетки і навіть сумочки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p67YOZArYhk