Як використовувати саліцилову кислоту.

Саліцилова кислота виведена і синтезована з вербової кори італійським хіміком Рафаелем Піріа. Ця кислота та її похідні мають протизапальну і антибактеріальну ефектами. Саліцилова кислота є широкодоступним і дієвим засобом проти акне, освітлює плями від вугрової висипки. Кислоту широко використовують в косметичних цілях. Саліцилова кислота розм'якшує верхній шар шкіри і жирові пробки в фолікулах, надає відлущуючий ефект, запобігає закупорювання пір і поява камедонів.
Інструкція
1
При догляді за проблемною шкірою та її лікуванні, до саліцилової кислоти часто додають інші речовини для підвищення ефективності. Використання саліцилової кислоти в поєднанні з гліколевої кислотою м'яко відбілює шкіру, допомагаючи зменшити пігментацію в місці виникнення акне, знімає запалення. Поєднання цих коштів дає ефект пілінгу, відмінно допомагає позбутися прищів і видалити надлишки шкірного сала.
2
Саліцилова кислота є в будь-якій аптеці, у вигляді 1-2% розчину або сухого порошку (його розчиняють у спирті або олії). Більш висока концентрація кислоти в лікуванні не використовується, це загрожує серйозними опіками шкіри. Також саліцилова кислота входить до складу багатьох косметичних засобів для догляду за проблемною кожей.Для лікування вугрового висипу саліцилову кислоту наносять точково на запалені ділянки шкіри. Протирати кислотою все обличчя не рекомендується. Перед застосуванням саліцилової кислоти, шкіру слід очистити від надлишків шкірного сала.
3
При лікуванні шкіри саліцилової кислотою не користуйтеся препаратами, які сушать вашу шкіру: саліцилова кислота може посилити сухість, спровокувати роздратування або опіки. Не використовуйте спиртовий розчин кислоти для обробки всієї шкіри обличчя, наносите його точково на проблемні участкі.Заменіть спиртовий розчин кислоти можна косметичними продуктами, до складу яких вона входить. Додаткові компоненти цих коштів надають пом'якшувальну дію на шкіру обличчя, запобігають можливі опіки і виключають передозування саліцилової кислоти. Правильно підібраний комплекс продуктів на основі саліцилової кислоти допоможе впоратися з підвищеною сальністю залоз і забезпечить ретельний догляд за проблемною шкірою.
4
Використовуючи саліцилову кислоту для лікування акне, завжди дотримуйтеся концентрацію і дозування препарату, при посиленні стану шкіри негайно зверніться до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fl5UdWC00pE