Як почати кар'єру в банку.

Робота в банку приваблює своїми перспективами: зручним графіком роботи, комфортними умовами праці, високим рівнем заробітної плати, можливістю кар'єрного росту. Тут головне - почати, а продовження негайно піде.
Інструкція
1
На якнайшвидше і стовідсоткове працевлаштування можна сподіватися лише за участі знайомих. У багатьох великих організаціях розроблена ціла система заохочення за залучених співробітників. Банки - не виняток. Але якщо цей варіант неможливий, то існують і інші способи початку кар'єри в банківському секторі.
2
Складіть резюме з урахуванням специфіки майбутньої професії. Якщо у вас немає профільної освіти або ви вчитеся на денному відділенні і не можете приділяти багато часу роботі, то найвірніший шлях - влаштуватися у відділ продажів кредитних продуктів. Як правило, особливих вимог до кандидатів на посаду консультанта не пред'являється, досить величезного бажання і комунікативних навичок. Півроку-рік роботи в такому режимі відкриють перед вами двері в багато фінансові установи.
3
Складіть резюме. Воно дозволить систематизувати інформації про вас як про кандидата. Додайте всі необхідні відомості, але пам'ятайте: гірку правду іноді можна приховати заради власного ж блага. Не варто писати, що в останній рік ви змінили понад 15 роботодавців, і вдаватися в пояснення причин вчинків. Вкажіть лише пару місць. Якщо рекрутеру ви здастеся гідним фахівцем, то кількість «перебіжок» не зіграє вирішальної ролі в процесі працевлаштування, а якщо негідним - він ніколи не буде звіряти записи в трудовій книжці з представленою вами інформацією.
4
Зареєструйтеся на сайтах з працевлаштування і розмістіть на них складене резюме. Варто зупинитися на перевірених і авторитетних ресурсах.
5
Не чекайте, що вам подзвонять першими, навпаки, активно продовжуйте пошуки роботи. Як варіант - можна придбати газету або звернутися за допомогою у великі кадрові агентства, клієнтами яких є багато банків.
6
Після запрошення на співбесіду все тільки починається. Коротка розмова з роботодавцем може стати вирішальним. Зазвичай відбір відбувається в три етапи: - телефонний дзвінок; - колективне співбесіду; - індивідуальне собеседованіе.На всіх трьох етапах важливо виявляти зацікавленість майбутньою професією, бути позитивно налаштованим. Ваше завдання - сподобатися рекрутеру. На успіх впливає активність під час презентації компанії. Задавайте питання, навіть якщо вам і так все зрозуміло. Це зайвий привід привернути увагу до своєї персони. Але зловживати ними теж не варто - вистачити 2-3-х. Приготуйтеся до того, що вас попросять зобразити робочу ситуацію або продати що-небудь. Головне - не розгубитися і зуміти грамотно «підіграти». Тільки в цьому випадку піде навчання, а потім і довгоочікуване працевлаштування.