Як захистити машину.

Навряд чи знайдеться хоч один автолюбитель, який хотів би стати жертвою викрадачів машин, а в світі, як каже статистика, вони викрадають по машині кожні 10 секунд. Щоб ваш автомобіль не угнали, важливо знати кілька основних правил, які допоможуть захистити машину.
Інструкція
1
Для того щоб одного дня не виявити пропажу авто, потрібно дотримуватися деяких основних правил: Купіть противоугонную систему з хорошим захистом, а краще, якщо їх буде дві. Якщо одну таку систему злодій побачить, він зрозуміє, що навіть якщо він зважитися викрасти цю машину, то йому доведеться довго повозитися з цим авто. А другу систему сховайте або зробіть невидимою для очей. Ось її якраз злодій і не помітить і попадеться на гарячому.
2
Щоразу, коли ви виходите з машини обов'язково забирайте з собою ключі, а коли будете закривати автомобіль, неодмінно перевірте вікна, багажник, капот, дверцята: вони повинні бути закриті, а потім увімкніть сигналізацію.
3
Не залишайте в салоні авто будь-які цінні речі, тому так вони часто провокують грабіжників скоїти грабіж.
4
Якщо не хочете, щоб з вашої машини зняли колеса, поставте на колесах, хоча б по одному болту з незвичайною головкою. Це набагато ускладнить задачу викрадача і, ймовірно, ваші колеса залишаться цілими.
5
У разі якщо ви не будете користуватися своїм авто якийсь час, то поставте її на стоянку, а перед тим підготуйте її. Бажано злити бензин, зняти акумулятор і накрити машину чохлом.
6
Дуже важливим фактором є те, де ви залишаєте свою машину. Не залишайте її близько театрів, кінотеатрів, торгових центрів, спортзалів, концертних залів або будь-яких публічних місць. В цьому випадку викрадачі знатимуть майже точний час вашої відсутності, і діяти будуть відповідно цим тимчасовим рамкам. Так що краще знайдіть якесь віддалене місце і пройдіть зайві 100 метрів для безпеки вашої ж машини. Якщо ви залишаєте машину у себе у дворі, то вибирайте найбільш людні і світлі місця, щоб у злодіїв було якомога менше шансів на угон.
7
Потрібно продумати дії у разі нападу на вас. Якщо злодій озброєний, не намагайтеся захистити машину, а спасайте самого себе, інакше і машину не врятуєте і самі постраждаєте.
8
Існують радіобрелки, за допомогою яких можна зупинити автомобіль, якщо він від'їхав на відстань не більш 70 метрів. Є й альтернатива брелоки - картка, без якої автомобіль просто не виїде. Подібні картки завжди тримайте поруч з собою.
9
Ну і нарешті, застрахуйте свою машину від угону та інших можливих неприємностей (злом, ДТП і т.д.). Звичайно, у випадку викрадення страхова компанія машину вам не поверне, але грошова сума, що відповідає її вартості, вам буде виплачена обов'язково.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CZnbNZUn7_Q