Як прикрасити водолазку.

Водолазка - універсальна річ, яку можна надіти і із спідницею і з брюками. Але сама по собі вона може бути декілька нудною, тому можна доповнити образ аксесуарами або прикрасити цей предмет гардероба своїми руками.
Інструкція
1
Пожвавите образ за допомогою стильних аксесуарів. Це можуть бути великі фактурні намиста, ремінь з красивою пряжкою, надітий поверх водолазки, яскравий шийну хустку. Доречно використовувати різні колірні поєднання - пограти на контрасті або навпаки, обрати аксесуари гармоніюють відтінків. Якщо ж хочеться дати старої речі нове життя, спробуйте прикрасити її паєтками або аплікацією у вигляді квітів.
2
Переконайтеся, що на водолазке немає потертостей або спущених петель перед тим, як почати роботу. Якщо дефекти незначні, вишивка допоможе приховати їх. Відпрасуйте виріб і намітьте області, де збираєтеся пришити пайетки. Їх можна розташувати у вигляді орнаменту або паралельних ліній різної довжини в плечовій зоні. Щоб було зручніше працювати, прокладете наметочним шви по контуру малюнка або намалюйте лінії шматочком мила або крейди. Пришивайте плоскі паєтки двома стежками, а опуклі за допомогою бісеру. Постарайтеся не стягувати тканину водолазки, робіть стежки такої величини, щоб трикотаж, розтягнувшись на тілі, що не деформував вишитий малюнок.
3
Зробіть заготовки квітів зі стрічок, щоб створити аплікацію. Вам знадобиться прозора стрічка шириною 3-4 см. Відріжте невеликий шматок, скрутіть його в нещільний рулончик. Прихопіть декількома стібками край стрічки з одного боку, розкрийте вийшов бутон з іншого. Обв'яжіть край бутона, який кріпиться до ніжки квітки, зеленим декоративним шнурком або металізованою ниткою муліне. Розташуйте квіти на поверхні водолазки, акуратно пришийте нитками, відповідними за кольором. Ніжки квіток, зроблені з муліне або декоративного шнурка, розмістіть під бутонами, пришити їх дрібними стібками. Стеблинки не обов'язково повинні бути рівними, вони можуть звиватися і утворювати певний малюнок.