Як збільшити плечі. Як розширити плечі будинку.

Кожен чоловік хоче мати широкі і накачані плечі. Навіть серед жінок, що займаються фітнесом, багато хто хоче мати рельєфні плечі. Існує ряд тренувальних комплексів, за допомогою яких можна помітно збільшити ширину і обсяг плечей.
Вам знадобиться
  • турнік, дві гантелі по 2 кг, басейн
Інструкція
1
Для того щоб збільшити плечі і досягти позитивного результату, необхідно в першу чергу вибрати правильну тактику тренувань і слідувати їй протягом визначеного періоду. Будь-яке тренування, а тим більше на плечі, повинна починатися з хорошою розігріваючої розминки, щоб не травмувати плечові суглоби і м'язи. В розтяжку обов'язково повинні входити кругові рухи руками, а також віджимання від підлоги широким хватом. Найкраще підійде пробіжка по вулиці або на біговій доріжці в тренажерному залі. Новачкам слід займатися 3 рази на тиждень, інакше плечі (дельтовидні м'язи) не будуть встигати розслаблятися до наступного тренування.
2
Базовим вправою для збільшення плечей є підтягування на перекладині широким та середнім хватом. Для цього знадобиться вуличний турнік або виготовлена будинки перекладина. Обов'язково виконувати вправу в три підходи. Початківцю підійде комплекс з 4-5 підтягувань по 3 рази з відпочинком між підходами в півхвилини. Підготовленій людині, відповідно, необхідна більша кількість повторень, залежно від сил та здібностей. Далі, щоб збільшити плечі, потрібно виконувати кругові махи гантелями по 1-3 кг. Кількість махів - не менше 10 по 3 підходи.
3
Обов'язково включити в тренувальний комплекс спортивне плавання в басейні. З давніх часів відомо, що за допомогою плавання можна помітно збільшити плечі. На збільшення обсягів плечей впливають три стилю плавання - кроль (фристайл), на спині і батерфляй. Заняття плаванням тричі на тиждень по одній годині істотно доповнять тренувальний комплекс з розширення плечей. Якщо тренуватися за таким графіком, прогрес буде помітний максимум через рік занять.
Зверніть увагу
Уникайте розтягнень і надривів зв'язок.
Корисна порада
Обов'язково робіть розминку.
Жінки, повністю задоволені своєю фігурою, зустрічаються дуже рідко. Хтось хоче розширити стегна, хтось - звузити талію, а хтось - підняти груди. Більшість цих недоліків не є критичними і легко переборні. Причому зовсім необов'язково проводити дні безперервно в тренажерному залі. Мало хто здогадується, що зробити деякі вади фігури непомітними, допоможе правильно підібраний одяг. У цій статті докладно розглянемо декілька способів розширити плечі. Зазвичай ці прийоми використовують жінки з "важкими" стегнами, щоб фігура виглядала більш пропорційною.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити плечі ширше - це контрастна одяг. Всі знають, що світлі тони в одязі кілька повнять, а ось темні, навпаки, зменшують обсяг. Таким чином, світлий верх і темний низ дозволять врівноважити стегна і плечі. Біла блузка - найпотрібніший елемент одягу для жінок, що бажають збільшити верхню частину тулуба.
2
Другий спосіб візуально розширити плечі - використання накладних елементів в одязі. Кишені, коміри, рукава-ліхтарики на блузці, а також хустки і погони допоможуть зробити верхню частину тіла більш об'ємною.
3
Вертикальний і горизонтальні смужки на одязі також впливають на зорове сприйняття. Широкі горизонтальні смужки дозволяють збільшити обсяги в той час, як вертикальні його скрадають. Таким чином, якщо ви хочете збільшити плечі, необхідно мати у своєму гардеробі блузки, футболки або кофтини, прикрашені горизонтальними смужками.
Зверніть увагу
Треба пам'ятати, що запорука красивої фігури - хороша постава. Тому всього-на-всього випрямивши плечі, можна зробити їх більш широкими.
Корисна порада
Крім цього, можна покласти на плечі шаль, пелерину, використовувати подплечники.