Як відкрити свою справу і чим зайнятися.

Власна справа - це щось, здавалося б, далеке і від цього ще більш бажане. Адже власникам організацій зовсім не обов'язково сидіти в офісі «від дзвінка до дзвінка», вони працюють на результат. Тому люди обмірковують різні ідеї створення, нехай невеликого, але свого бізнесу.
Вам знадобиться
  • - пакет документів для подачі в ИФНС;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Подумайте, чим би ви хотіли зайнятися. В якості ідеї для бізнесу може підійти ваше захоплення. Наприклад, якщо ви відмінно розбираєтеся в комп'ютерах, то створення невеликої фірми з їх ремонту стане прекрасним способом заробітку. Дівчатам, що захоплюються рукоділлям, можна відкрити магазин з продажу готових виробів або з продажу необхідних матеріалів для вишивки, шиття, в'язання і т.д.
2
Розгляньте пропозиції по франшизі. Сьогодні в мережі існує безліч майданчиків, де можна подивитися пропозиції по продажу франшиз. Переглядаючи весь список, ви зможете знайти декілька відповідних варіантів. І якщо умови співпраці вас влаштовують, потрібно зв'язатися за вказаними контактами з власником бізнесу, після чого керівництво компанії підтримає вас у відкритті бізнесу і розповість, що і як потрібно робити.
3
Подумайте, чого не вистачає вам і вашим знайомим. Тобто, спробуйте оцінити, які послуги або продукти будуть користуватися успіхом. Наприклад, якщо у вашому мікрорайоні зовсім не вистачає місць в дитячий садок, то розгляньте варіант відкриття невеликого приватного садка на дому. Як різновид цього бізнесу, можна відкрити дитячий розвиваючий центр.
4
Створіть свій бізнес в мережі. Сюди відносяться різні інтернет-магазини, організації зі створення та просування сайтів, студії по створенню контенту і так далі. Враховуючи, що сьогодні реклама в мережі вважається однією з найбільш ефективних, такий бізнес досить швидко почне приносити прибуток при мінімальних витратах.
5
Визначте, яку організацію ви хочете відкрити. Це може бути ТОВ, ВАТ, ПБОЮЛ і т.д. Кожна з цих форм характеризується особливими умовами і порядком оподаткування.
6
Відкрийте свою організацію. Для цього можна самостійно подати необхідні документи (для кожної форми власності) в ИФНС або звернутися до допомоги професіоналів, які відкриють організацію швидко і просто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zPIcv5fMY_w