Як посадити розсаду.

Якщо ви хочете вирощувати розсаду самі, то її потрібно правильно посадити. При неправильно посадженої розсаді рослини будуть слабкі і можуть захворіти. Надалі це відіб'ється на якості та кількості вашого врожаю.
Інструкція
1
Спочатку потрібно приготувати землю. Вона повинна бути легка, м'яка і насичена поживними речовинами. В господарських магазинах продають спеціальну грунт для розсади. Але якщо ви хочете зробити її самі, то потрібно дотримуватися необхідні пропорції. Візьміть: 3 частини родючої землі, 1 частина дрібних тирси листяних порід дерева, 1 частина торфу, додайте 1 столову ложку мінерального добрива. Все ретельно перемішайте.
2
Обробіть землю і насіння слабким розчином марганцівки. Спочатку насіння потрібно посіяти в ящику. У фазі двох справжніх листочків, пікірувати.
3
Розсаджувати розсаду можна в ящики або в окремі горщики. Рассажівая в ящики, садити рідко, щоб розсаді вистачило поживних речовин. Поливати по мірі необхідності.
4
Розсада повинна знаходитися на сонячному, світлому місці.
5
В грунт висаджувати, коли мине загроза заморозків у вашому регіоні. Перед висадкою в грунт, за добу, розсаду потрібно рясно полити. Після висадки, прикрити від сонця. Поливати потрібно кожен день, поки рослина повністю не приживеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cf4bNelQzYU