Як натренувати швидкість. Як розвинути удар руки.

Для тренуються в будь-якій секції бойових мистецтв, постає важливе завдання - тренувати швидкість ударів. Причому цей компонент потрібно тренувати поряд з силою і загальною фізичною підготовкою.
Вам знадобиться
  • - рукавички;
  • - спортивна форма;
  • - маківари;
  • - пневматична груша;
  • - партнер;
  • - тенісний м'яч;
  • - нитка.
Інструкція
1
Відробіть імітацію удару на місці. Швидкість приходить тільки після напрацювання техніки, яку вам повинен показати тренер або напарник. Пам'ятайте про те, що для хльосткості удару потрібно підключати роботу ніг. Зігніть обидві руки в ліктях: одну тримаєте у особи, іншу - трохи позаду. Відхилитеся трохи в сторону, відвівши праву ногу назад. Далі різко поверніть ногу в початкове положення і якомога різкіше викиньте руку вперед, при цьому стиснувши кулак в кінці руху. Повторюйте дану вправу по черзі для кожної руки на кожному тренуванні.
2
Працюйте з пневматичною грушею. Ще одним способом розвитку швидкості є постановка удару по даному типу снаряда. Як правило, така груша має вільний хід, і при дотику різко вдаряється об верхній кріплення. Таке вправи дозволить вам розвинути неймовірну реакцію. Візьміть середній темп і по черзі ударяйте обома руками по пневматичної снаряду. Незабаром ви самі помітите, наскільки зросла швидкість ударів.
3
Бийте по тенісному мечу. Даний вид роботи схожий з пневматичною грушею, але тільки він на порядок складніше, так як по м'ячу потрапити набагато важче. Проробіть шилом дірку в м'ячі, просмикніть в нього нитку і закріпіть її так, щоб м'яч не відлітав занадто далеко. Нанесіть кілька ударів, і постарайтеся вловити темп. Бийте по м'ячу не менше 200 разів за одне тренування.
4
Займайтеся з напарником. Тепер відпрацюйте удари, працюючи по боксерським лапам. Попросіть партнера надіти на обидві руки жорсткі маківари і почніть бити по ним по черзі правою і лівою рукою. Намагайтеся наносити удари щоразу все швидше і швидше. Також стежте за тим, щоб удар не був схожий на поштовх маківари. Намагайтеся бити так, щоб ваш партнер і не бачив руху. Це буде проявом майстерності, яким ви опануєте з часом. Тренуйтеся з напарником так кожне тренування не менше 30-40 хвилин.
Читання - дуже захоплююче заняття, але воно може віднімати досить багато часу, якщо ваша швидкість читання занадто низька. Середня швидкість сприйняття тексту звичайної людини становить від 200 до 350 слів за хвилину, але швидкість може варіюватися залежно від змісту і натренованості. Важливо зберегти розуміння того, що ви читаєте, навіть коли вам вдається домогтися скоро читання. Кілька порад, які дозволять поліпшити швидкість читання будь-якої книги.
Інструкція
1
Ознайомтеся з матеріалом, який ви збираєтеся читати. Перегляньте заголовки, глави, розділи. Складіть загальне уявлення про суть і структуру тексту.
2
Свідомо контролюйте швидкість читання, коли починаєте занурення в текст. Читайте нарочито повільно, якщо вам необхідно добре зрозуміти зміст. Додайте швидкість , пропускаючи слова, якщо текст вам вже знаком.
3
Можна істотно поліпшити свою швидкість , охоплюючи кілька слів в рядку одночасно (замість уявного озвучування кожного слова). Можна спробувати сприймати текст невеликими шматками, тобто читати відразу дві-три рядки. Але для цього буде потрібно терпіння й тренування.
4
Ще один спосіб покращити швидкість читання - це сконцентрувати увагу на ключових словах у реченнях. Ми зазвичай витрачаємо багато часу на прочитання спілок, прийменників і вигуків.
5
Використовуйте ручку або палець в якості акцентного центру для направлення очей по вертикалі або по діагоналі сторінки. Цей спосіб може допомогти уникнути перечитування одного рядка по кілька разів.
6
Складіть власний графік читання, зручний вам. Цілком можливо, що ви не можете зосереджуватися на матеріалі більше однієї години. Виберіть оптимальний час дня, коли ви найбільш сконцентровані і готові для читання.
7
Читайте у відокремленому місці, де ніхто не буде відволікати вас від тренувань.
8
Практика - це найкращий спосіб поліпшити швидкість читання. Чим більше ви читаєте, тим швидше буде виходити.
Корисна порада
Не перестарайтеся в швидкочитанні. Ви можете втратити важливу інформацію в прагненні до швидкості. Чи не перечитуйте текст відразу вдруге, це суттєво знизить швидкість. Якщо ви зовсім не зрозуміли те, що прочитали, поверніться до прочитаного декілька пізніше.