Як передавати файли на Яндексі. Як передавати по Яндексу.

Інтернет-ресурси для зберігання і передачі файлів вельми зручні. По-перше, вони дозволяють зберігати свої файли окремо від жорсткого диска комп'ютера, що означає, що ви не втратите дані у випадку, якщо з жорстким диском трапиться поломка. По-друге, ці ресурси дозволяють обмінюватися файлами великого об'єму, які скрутно передавати по електронній пошті. Один з найбільш зручних ресурсів для зберігання файлів - Яндекс.Народ.
Інструкція
1
Для того щоб користуватися майданчиком Яндекс.Народ для зберігання і передачі своїх файлів, необхідно мати аккаунт на Яндексі (поштовий логін). Якщо він у вас є, достатньо просто залогінитися на головній сторінці www.yandex.ru. Якщо аккаунта у вас немає, необхідно зареєструватися. Реєстрація на Яндексі безкоштовна і дуже проста - достатньо пройти за посиланням «Завести поштову скриньку» в лівій стороні сторінки, під віконцем для введення логіна і пароля і далі слідувати інструкціям сайту.
2
Після того, як ви зареєструвалися і/або увійшли в свій аккаунт на Яндекс, ви опинитеся безпосередньо у вашій поштовій скриньці. Пройдіть по посиланню «Народ» у верхній частині сторінки (шоста посилання ліворуч). Також посилання «Народ» можна знайти на головній сторінці Яндекса в нижній лівій частині (див. Зображення).
3
Ви опинитеся на сторінці Яндекс.Народ (пряма посилання: http://narod.yandex.ru/). Безпосередньо на цій сторінці ви можете завантажити свій файли. Є кілька способів зробити це. По-перше, ви можете скористатися стандартним завантажувачем, що дозволяє завантажувати по одному файлу. Натисніть на кнопку «Виберіть файл» у правій частині сторінки, і відкриється віконце браузера з файлами на вашому комп'ютері. Після того, як ви вибрали потрібний вам файл і натиснули на кнопку «Відкрити», файл почне завантажуватися, після чого відкриється сторінка, де ви побачите назву закачаного файлу і віконце, озаглавлене «Посилання на цей файл». Скопіювавши посилання в віконці і переславши її кому-небудь, або розмістивши її на якому-небудь ресурсі (соціальна сісти, блог), ви надасте можливість іншим користувачам викачувати розміщений вами файл. Якщо ви ні з ким даної посиланням не поділили, то доступ до файлу маєте тільки ви.
4
Також можна завантажити відразу декілька файлів, натиснувши на посилання «Відразу багато» поруч із написом «Завантажити файли» на головній сторінці Яндекс.Народ. Натисніть на кнопку «Додати файли», після чого у вікні браузера за допомогою миші виберіть відразу кілька файлів і натисніть «Відкрити». Після того, як назви файлів відобразяться на сторінці, натисніть на кнопку «Закачати». Через деякий час під назвами файлів з'являться зелені написи «Файл завантажений», а також кнопка «Поділитися» поруч з ними. Натиснувши на цю кнопку, ви отримаєте посилання для поширення файлу.
5
Крім того, пройшовши за посиланням «Мої файли» на сторінці Яндекс.Народ, ви знайдете повний список завантажених вами файлів. На цій сторінці ви можете видаляти закачані вами документи, продовжувати термін їх зберігання або отримувати посилання на їх поширення.