Як відправити листа з "Рамблера".

Якщо вам знадобилося відправити комусь електронного листа, скористайтеся своїм акаунтом у поштовому сервісі «Рамблера». Якщо такого аккаунта у вас ще немає, створіть його на будь-якому з доменів «Рамблер-Пошти» - це просто і безкоштовно. До повідомлення, відправленому з «Рамблера», ви зможете прикріпити будь-які файли загальним обсягом до 20 Мб. Повідомлення про благополучну доставку листа адресатові або неможливості такої доставки вам прийде автоматично.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку http://mail.rambler.ru і введіть в поля форми свої логін і пароль для входу в сервіси «Рамблера». Виберіть потрібний домен. Натисніть на кнопку «Увійти в пошту». У своєму поштовому ящику перейдіть на вкладку «Написати листа».
2
Зверніть увагу, що якщо у вашому браузері встановлена панель «Рамблер-Асистент» і ви авторизовані в системі (ваш логін відображається на панелі), ви зможете відправити лист з «Рамблер-Пошти», перебуваючи на будь-якому інтернет-сайті . Щоб це зробити, натисніть на маленький трикутник поруч зі значком у вигляді відкритого конверта. В меню оберіть пункт «Написати листа» - ви автоматично потрапите на сторінку відправки листів пошти «Рамблера». Встановити панель «Рамблер-Асистент» можна за цим посиланням http://assist.rambler.ru/ie/.
3
Напишіть в призначеному для цього поле форми електронну адресу одержувача листа або натисніть на кнопку «Кому» і виберіть одержувача зі списку в адресній книзі. Якщо потрібно, додайте додаткові адреси, натиснувши на посилання «Копія». Якщо ви не хочете, щоб основний одержувач знав, що ви надіслали лист ще кудись, додавайте адреси, використовуючи посилання «Прихована копія». Вкажіть тему листа, якщо вона потрібна.
4
Напишіть текст повідомлення. В «Рамблер-Пошті» за замовчуванням встановлений режим введення тексту листа «З оформленням», тобто включені інструменти форматування. Ви можете міняти шрифт тексту, виділяти його фрагменти кольором, вставляти смайлики і т.д. Якщо цей функціонал вам не потрібен, переключіться в режим «Просто текст», натиснувши на відповідне посилання.
5
Використовуйте віртуальну клавіатуру, якщо на вашому комп'ютері відсутня необхідна мовна розкладка. На момент написання статті - грудень 2011 р - віртуальна клавіатура «Рамблер-Пошти» підтримувала англійська, російська та українська мови. На віртуальній клавіатурі вони включаються кнопками En, Ru і Ua відповідно.
6
Натискайте мишкою на потрібну букву віртуальної клавіатури, щоб написати текст потрібною мовою. Якщо ви натиснете на кнопку Rt, включиться режим транслітерації, і ви зможете вводити російські літери, використовуючи англомовну клавіатуру комп'ютера. Наприклад, якщо ви наберете на комп'ютерній клавіатурі Priwet, в тексті листа відобразиться слово «Привіт» в російській написанні. Щоб вводити текст було зручно, посуньте мишкою віртуальну клавіатуру в кут екрану.
7
Натисніть на кнопку «Прикріпити файли», якщо ви хочете додати в свій лист будь-які вкладення. Якщо ви випадково прикріпили не той файл, видаліть його, натиснувши на відповідне посилання.
8
Натисніть на кнопку «Відправити», щоб відіслати e-mail. Якщо ви вирішили почекати з відправкою, натисніть на кнопку «Зберегти чернетку» - створене вами повідомлення потрапить в папку «Чернетки» і ви зможете відіслати його пізніше. Якщо ви взагалі передумали відправляти електронні листи, скористайтеся кнопкою «Відміна».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pe-9CmZPDY4
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб у ваших електронних листах відображався ваш аватар, автоматично вставлялася особистий підпис і т.д., поміняйте налаштування e-mail. Посилання для переходу в меню налаштувань «Рамблер-Пошти» знаходиться вгорі сторінки праворуч, поруч з вашим логіном.
Рамблер - це відомий поштовий сервер в Рунеті. Пересилання пошти з " ramblere"> Рамблера "володіє великою швидкістю передачі: електронного листа за одну мить досягне зазначеного адресата. Як можна відправити пошту з цього сервісу?
Інструкція
1
Зайдіть на сервіс www.rambler.ru. Якщо ви ще не зареєстровані, то відшукайте на сторінці посилання «Завести пошту». Натисніть на неї і заповніть форму для реєстрації. Зареєструвавши електронний ящик, ви потрапите на веб-сторінку, в якій побачите папки з назвами «Вхідні», «Надіслані» та інші.
2
Перейдіть за вказаним посиланням «Написати листа», далі вам буде наданий бланк листа. Заповніть запропоновані поля. В поле «Кому» потрібно ввести е-мейл одержувача. Потім в пункті «Тема» стисло напишіть, що йдеться у вашому повідомленні. І в поле для введення основного тексту можна написати саме повідомлення.
3
При необхідності прикріпіть файли. Це можуть бути фотографії, різні документи або інший вид файлів. Для цього натисніть на кнопку «Прикріпити файл» і, виявивши потрібний матеріал для відправки на своєму комп'ютері, клацніть по ньому два рази. Після написання вашого листа ви можете перевірити орфографію написаного. Для цього клікніть по кнопці «Перевірка орфографії». І система підкреслить помилки червоною лінією, якщо вони там будуть.
4
Наведіть курсор мишки на слово з помилкою і натисніть на праву кнопку миші. Далі у вікні, потрібно вибрати варіант правильного написання і клікнути по ньому. Можливо, ви порахуєте написання слів правильним і не бажаєте, щоб воно було виділено як помилкове, то виберіть кнопку «Пропустити». В поле з назвою «Прихована копія» ви можете додати адресата, якого ви бажаєте приховати від основних одержувачів листа.
5
Відправте готовий лист, просто натиснувши «Відправити». І ваше повідомлення буде доставлено зазначеному одержувачу. Якщо захочете зберегти копію листа, то необхідно встановити галочку в полі «Зберегти копію в папці« Надіслані ». Сервіс автоматично повідомить про доставку пошти або повідомить про виникнення помилки під час відправки.
Корисна порада
Якщо лист не було закінчено, і ви хочете повернутися до його написання трохи пізніше, то клацніть по кнопці «Зберегти чернетку». Ви знайдете збережений текст в папці «Чернетки».