Як занизити підвіску автомобіля.

Підвіска автомобіля грає важливу роль в управління транспортним засобом. Вона виступає в ролі сполучної ланки між кузовом транспортного засобу і дорожнім покриттям.
Інструкція
1
Низьку підвіску в основному використовують в автомобілях зі спортивним характером. Вони здатні розвивати високі швидкості, що вимагає підвищеного контролю автомобіля на дорозі, чому і сприяє низька підвіска. Але нерідко автовласники встановлюють низьку підвіску на прості автомобілі.
2
Існує декілька можливих варіантів занизити підвіску. Одним з більш доступних методів є зрізання декількох витків зі штатною пружини. Це безперечно зменшить кліренс транспортного засобу, але така самодіяльність не дасть бажаного результату. Керованість транспортного засобу залишиться колишньою, в кращому випадку.
3
Другий метод це покупка спеціальних коротких пружин (вони можуть бути посилені з перемінним витком, або просто нижче штатних), які розраховані саме під певну модель транспортного засобу. Ці пружини мають необхідної жорсткістю і висотою.
4
Третьою метод це покупка спеціального комплекту, до якого входять пружини, амортизатори із зменшеним ходом штока, спеціальні відбійники амортизаторів. Даний метод можна вважати оптимальним для досягнення необхідних результатів. Транспортний засіб буде куди впевненіше почувати себе на дорозі. Для кращого результату можлива установка широкої низкопрофильной гуми.
5
Слід зазначити, що встановлюючи на транспортний засіб низьку підвіску, автовласнику належить зіткнутися з рядом незручностей. Будь-яка невелика вибоїна на дорозі буде жорстко віддаватися в кузов транспортного засобу, так як занижена підвіска практично позбавлена вертикального розгойдування. Значно знизитися прохідність транспортного засобу в зимовий час. Підвищується знос механізмів рульового управління.
Зверніть увагу
Не варто самому займатися зменшенням висоти пружин, може привести до плачевного результату.
Корисна порада
Для правильного вибору краще звернутися в ательє з тюнінгу автомобілів, в ньому підберуть пружини, або комплект, який відповідає технічним характеристикам транспортного засобу.