Як освоїти програму 1С.

Програма для ведення бухгалтерії 1С використовується останнім часом практично на кожному підприємстві. Дана програма містить всі види документації, використовуваної при оформленні господарської діяльності, а також необхідні для роботи бухгалтера журнали і звіти.
Інструкція
1
Запишіться на курси навчання програмі «1С: Бухгалтерія». Подібні курси проходять в будь-якому великому місті. Як правило, ви можете знайти телефони освітніх установ в будь-якій інформаційній газеті міста. Ви не тільки отримаєте поглиблені знання впевненого користувача 1С, а й документ про закінчення курсів. Можна також в інтернеті переглянути спеціальні навчальні відео ролики, які наочно показують роботу тієї чи іншої функції в програмному забезпеченні від компанії «1С».
2
Ознайомтеся з книгами «1С: Бухгалтерія 8. Навчальна версія» від фірми 1С, «Бухгалтерський і податковий облік в« 1С: Бухгалтерії 8 »,« 1С: Бухгалтерія 8 для початківців »(автор Харитонов С.А.) , «Облік податку на прибуток» в «1С: Бухгалтерії 8» Баєва Н.Г. та інші. Знайти їх можете в інтернеті. Завжди перевіряйте всі завантаження з мережі за допомогою антивірусного програмного забезпечення. Якщо інтернету немає, ці книги можна знайти в книжкових магазинах.
3
Встановіть на свій комп'ютер програму «1С: Бухгалтерія» і спробуйте вивчити її самостійно. Як правило, дане програмне забезпечення краще інсталювати в системний локальний диск персонального комп'ютера, щоб у разі переустановлення операційної системи можна було створити копію. Створіть базу документів придуманої організації, оформите книгу обліку покупок і продажів, внесіть співробітників і контрагентів, додайте розрахунковий рахунок і внесіть банківські реквізити.
4
Після заповнення даних в програмі стане доступним висновок різних звітів. Спробуйте скласти баланс або готові звіти для пенсійного фонду, проведіть надходження і списання товарів. Простежте зміна кількості товарів на складі через пункт в меню. Програма 1С може здатися складним тільки через свою широкої функціональної наповненості. В щоденній роботі стандартний бухгалтер може використовувати лише третина доступних ресурсів.