Як заплести красиво волосся середньої довжини. плетіння для волосся середньої довжини.

Найголовнішою окрасою будь-якої жінки з давніх часів вважалися довгі волосся . Догляд за ними досить складний і займає багато часу. Тому більшість представниць прекрасної статі воліють носити волосся середньої довжини, а щоб вони не заважали при роботі, їх зазвичай заплітають в косу. Плетіння різних кіс вимагає терпіння і зусиль, але це того варто. З їх допомогою можна створювати різні зачіски прямо у себе вдома, не вдаючись до допомоги стилістів з салонів краси.
Інструкція
1
Акуратно заплетена коса - це справжнісіньке прикрасу. Вона виглядає дуже стильно і досить легка у виконанні. Якщо ви добре освоїли плетіння простий коси, тоді можна без особливих зусиль навчитися і іншим, більш складним способам.
2
Одним з найпопулярніших видів плетіння волосся є колосок. Почніть заплітати його як звичайну косу з трьох пасом, але приплітати пасма тільки по лінії росту волосся від чола до потилиці, далі не вплітає. Кінець коси сховайте в розпущених волоссі і закріпіть шпилькою. У вас вийде оригінальний обруч з коси.
3
Дуже гарно виглядатиме французька коса. Її плетиво відрізняється тим, що кожного разу потрібно додавати нові пасма волосся, які беруться з боків. Для початку зачешите волосся назад. Спереду від основної маси волосся відокремте три невеликі пасма і почніть плести косу. Коли пасмо, яка спочатку була справа, виявиться зліва, необхідно відокремити з лівого боку невелику пасмо і приєднати її до цієї пасма. Те ж саме зробіть з іншого боку. Вплітає пасма доти, поки все волосся не опиняться в косі. Решту волосся закріпіть гумкою або шпилькою.
4
На основі французької кіски можна зробити вінок. Починати плести його потрібно від потилиці. Для початку розділіть волосся на дві частини і відокремте від правого боку три пасма. Обережно починайте плести, поступово захоплюйте інші пасма зверху і знизу. Закінчите косу у потилиці, а решту пасмо сховайте під косу і заколіть невидимками. При бажанні її можна залишити і завити хвіст, закріпивши шпилькою.
5
Заплетіть дві симетричні маленькі кіски з боків, укладіть їх у вигляді обідка на голові. Крім того, середня довжина волосся дозволяє плести всілякі дракончики.
6
Модний оригінальна зачіска може вийти, якщо ви розділите волосся на прямий проділ і почнете заплітати від скронь до потилиці, захоплюючи тонкі пасма і поступово включаючи їх у плетиво. Потім на потилиці з'єднайте дві бічні коси в одну і закінчите плетіння, зафіксувавши кінчик коси.
Корисна порада
Перш ніж почати плести коси, необхідно злегка змочити волосся водою. Це суттєво полегшить процес плетіння.
Вважається, що косу можна сплести тільки з довгих і густого волосся. Тоді вона виглядає красиво. Ті ж, у кого волосся не дуже довгі, дуже часто вибирають інші зачіски, думаючи, що коса їм не піде. Тим часом є кілька варіантів коси, для якої необхідні саме волосся середньої довжини.
Вам знадобиться
  • Гребінець
  • Заколка, гумка або стрічка
Інструкція
1
Заплетіть французьку косичку. Зачешіть волосся тому. Якщо є чубчик, можна її залишити. Спереду від основної маси волосся відокремте три невеликі пасма і почніть плести косу. Коли пасмо, яка спочатку була справа, виявиться зліва - відокремте з лівого боку невелику пасмо і приєднайте її до цієї пасма. Те ж саме зробіть з іншого боку. Таким чином вплітає пасма доти, поки всі волосся не опиняться в косі. Решта волосся закріпіть гумкою або шпилькою. Можна заплести їх і в косичку ззаду, прикрасивши стрічкою з бантом.
2
Можна сплести і дві коси по типу французької. Розділіть волосся на дві рівні частини прямим проділом. Почніть плести першу косичку, захопивши з правого боку від чола 3 пасма. Поступово вплітає в косу решта волосся , відокремлюючи їх від маси невеликими пасмами збоку і від проділу. Точно таким же чином сплетіть другу косу.
3
На основі французької кіски робиться і зачіска «вінок». Почати її можна від потилиці. Розділіть волосся на дві частини. Від правого боку відокремте 3 пасма і почніть плести, поступово захоплюючи інші пасма зверху і знизу. . Закінчите косу у потилиці. Залишилася пасмо можна заховати під косу і заколоти невидимками. Але можна залишити і завити хвіст, закріпивши його шпилькою.
Корисна порада
Перед тим, як плести косу, не забудьте як слід розчесати волоси.Старайтесь відокремлювати рівні по товщині пасма.