Як в'язати сумку для покупок.

Що може бути приємніше, ніж дарувати і отримувати подарунки. Будь-яка господиня дуже зрадіє, якщо їй подарувати красиву сумку, з якої вона зможе ходити по магазинах і здійснювати різні покупки. Пов'язати її нескладно, від вас буде потрібно лише трохи терпіння і вільного часу.
Вам знадобиться
  • - гачок №4;
  • - 300 грам міцних ниток.
Інструкція
1
Складіть нитку для в'язання три рази - це необхідно для того, щоб одержуване полотно було міцним. Почніть перший ряд з трьох повітряних петель.
2
Зробіть чотири опуклих стовпчика. Для того щоб він вийшов опуклим ведіть гачок праворуч на ліву сторону і обвивають нитку спереду.
3
Зв'яжіть 4 поглиблених стовпчика. Для цього підведіть нитку справа наліво і оповте її ззаду. І після доробіть один стовпчик з накидними петлями. Чергуйте послідовність до тих пір, поки ви не отримаєте бажану довжину.
4
Почніть в'язати другий ряд з трьох повітряних петель. Потім зв'яжіть чотири поглиблених стовпчика, а після чотири опуклих. Закрийте їх одним стовпчиком з накидними петлями. Чергуйте до тих пір, поки не пров'яжіть весь другий ряд.
5
В'яжіть третій ряд аналогічно першому, а четвертий ряд - аналогічно другому. П'ятий ряд пров'язуйте точно так само як і перший.
6
Зробіть на шостому ряді зсув візерунка на цілих чотири стовпчики. В результаті повинен вийти як би один зміщений ряд.
7
Робіть ряди, чергуючи поки у вас не вийде необхідного розміру полотно - це буде одна сторона сумки. Друга сторона робиться за тим же принципом що й перша.
8
вивяжіте клапан сумки без накиду, для ґудзичків зробіть повітряні петельки. Щоб сумка виглядала повністю завершеною, не забудьте провязать два кромок ряду.
9
Акуратно з'єднайте два полотна разом скріпивши їх пов'язаним дном. Ручки для сумки зв'яжіть звичайної в'язкої без накидних петельок. Або ж прикріпіть готові ремінці в якості ручок.
Зверніть увагу
Дану сумку можна пов'язати трохи іншим методом: всі ці ж ряди вив'язуються по колу. Всі стовпчики в'яжуться паралельно один одному, опуклі з опуклими, а поглиблені - під заглибленими стовпцями.
Корисна порада
Якщо трохи проявити свою фантазію, то сумку можна прикрасити різноманітними намистинками, ґудзиками або бісером. При бажанні можна пришити до неї різні шматочки тканини або хутра, а також зв'язати окремо трояндочки і акуратно прикріпити їх до готової сумці.