Як пов'язати панно.

Настінне панно може бути будь-якої форми: кругле, квадратне, прямокутне. Сюжет, який зображається на ньому, може бути нейтрального характеру або тематичного. Наприклад, якщо панно розміщуватиметься в кухні, то можна включити в його виготовлення кухонні елементи (чашки, ложки і т.д.), для спальні підійдуть квіткові композиції і т.д. Напередодні Нового року можна пов'язати настінне панно з новорічною тематикою.
Вам знадобиться
  • - в'язальні нитки червоного, зеленого, жовтого, білого, синього і чорного кольорів;
  • - штучні сніжинки або стрази;
  • - гачок № 1,5.
Інструкція
1
Роботу починайте з формування підстави панно. Для цього зв'яжіть з синьої нитки 4 повітряні петлі і з'єднайте останню з першою, щоб вийшло кільце. Продовжуйте в'язання стовпчиками без накидов по колу, вив'язуючи його діаметром 22-25 сантиметрів.
2
Для оформлення краю (так званої облямівки) пров'яжіть коло, чергуючи 3 повітряні петлі з двома накидами з одного петлею без накиду, пропускаючи при цьому в нижньому ряду по дві петлі. Останній ряд пров'яжіть стовпчиками без накидов.
3
Візьміть жовту нитку і також зв'яжіть 4 повітряні петлі, з'єднайте останню з першою, щоб вийшло кільце. Продовжуйте в'язання стовпчиками без накидов по колу, вив'язуючи його діаметром 7 сантиметрів. Це «обличчя» майбутнього Діда Мороза. З чорної нитки подібним чином зв'яжіть два маленьких колечка (макс сантиметра в діаметрі) для «очей», для «носа» повторите ту ж процедуру червоною ниткою і їй же зв'яжіть 3 повітряні петлі для «рота».
4
Закріпіть всі «лицьові» деталі на жовтому колі.
5
Наріжте білі нитки довжиною від 10 до 30 сантиметрів і закріпіть їх по нижньому краю останнього ряду «особи» Діда Мороза, як кисті. Це «борода». Розподіляйте нитки таким чином, щоб довгі знаходилися в центрі, а короткі сходили до боків «особи». Подровняйте ножицями краю «бороди».
6
Наріжте декілька білих ниток довжиною 30 сантиметрів для «вусів», складіть їх в пучок і пришити до «особі» між «носом» і «ротом» посередині.
7
Пришийте «обличчя» до основи (синій круг).
8
Зв'яжіть шапочку дідові Морозу. Для цього пров'яжіть ланцюжок з повітряних петель довжиною 7-8 сантиметрів і вивяжіте трикутник. Пришийте шапочку до голови.
9
По верхньому краю синього круга створіть імітацію ялинки з витягнутих петель пряжі зеленого кольору.
10
По поверхні «ялинки» розмістіть кілька штучних сніжинок або пришийте стрази. Панно готово.