Як увійти на пошту в Рамблері. Рамблер пошта перевірити.

Якщо ви створили в «Рамблер-Пошті» свій аккаунт, вам рано чи пізно знадобиться перевірити наявність нових листів або відправити комусь повідомлення по електронній пошті. А для цього вам потрібно буде ввійти в свою поштову скриньку. Якщо ви пам'ятаєте логін і пароль, зі входом в систему у вас не виникне проблем. Якщо пароль ви забули, доступ до сервісів «Рамблера» доведеться відновлювати.
Інструкція
1
Увійдіть на головну сторінку «Рамблера» або на стартову сторінку «Рамблер-Пошти» - для цього наберіть в адресному рядку свого браузера URL-адресу http://mail.rambler.ru. В поля форми входу ведіть свої логін і пароль. Виберіть у спадному списку домен, на якому ви реєстрували свій поштовий ящик: rambler.ru, lenta.ru, ro.ru і т.д.
2
Встановіть прапорець в рядку «Запам'ятати мене», якщо ви входите в пошту з комп'ютера, доступ до якого ніхто крім вас не має. Після цього ви зможете потрапляти в свою поштову скриньку на «Рамблері», минаючи процедуру авторизації. Якщо ви хочете перевірити пошту з чужого або загальнодоступного комп'ютера, цей прапорець краще зняти.
3
Натисніть на кнопку «Увійти в пошту». Якщо ви правильно ввели логін і пароль, ви потрапите в свою поштову скриньку. Якщо система повідомляє про помилку авторизації, повторіть спробу ще раз. Перевірте ім'я домену, розкладку клавіатури і не натиснута Чи клавіша Caps Lock.
4
Відновіть доступ до своєї поштової скриньки, якщо ви забули встановлений вами пароль. Для цього на сторінці входу в «Рамблер-Пошту» натисніть на відповідне посилання.
5
Введіть у поля форми адресу ящика, до якого ви відновлюєте доступ, і перевірочний код - CAPTCHA. На наступній сторінці напишіть відповідь на контрольне запитання, який ви вказували при реєстрації аккаунта. Якщо ви відповіли на питання правильно, система запропонує вам встановити новий пароль для входу. Введіть новий пароль, а потім авторизуйтесь з ним на стартовій сторінці «Рамблер-Пошти».
6
Встановіть в свій браузер панель «Рамблер-Асистент». Для цього скачайте відповідну версію програми зі сторінки http://assist.rambler.ru/firefox/. На момент написання статті - грудень 2011 р - існували версії асистента для Internet Explorer і Mozilla Firefox. Перезапустіть браузер після закінчення процесу установки.
7
Натисніть на панелі «Рамблер-Асистент» на кнопку «Вхід», щоб авторизуватися в системі. Введіть в віконці, що з'явилося свої логін і пароль від скриньки «Рамблер-Пошти». Не забудьте вибрати потрібний домен. Натисніть на кнопку ОК.
8
Натисніть на панелі «Рамблер-Асистент» на кнопку з намальованим конвертом - ви автоматично потрапите в свою поштову скриньку в папку вхідні. Якщо ви натиснете на трикутник поруч з конвертом, ви зможете перейти на сторінку для відправки листів або в свою адресну книгу.
Якщо ви в силу якихось обставин: злому електронного ящика або втрати пароля, не можете переглянути свою електронну пошту на «Рамблере», не турбуйтеся. Все піддається відновленню. І пароль теж.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сервісі «Рамблер»
Інструкція
1
Для відновлення доступу до профілю на головній сторінці, де розміщено вікно з поштою, знайдіть посилання з написом «Забули пароль» і пройдіть відповідну процедуру, слідуючи підказкам електронного сервісу. Їх небагато. Але всі вони важливі, адже від точності введення необхідних даних залежить остаточний результат. Тому при вказівці необхідних відомостей будьте особливо уважні. В іншому випадку ви можете тимчасово втратити можливість користування ресурсом. Такі жорсткі заходи адміністрацією сайту прийняті невипадково, адже доступ до вашого e-mail можуть намагатися отримати і зловмисники.
2
Щоб приступити до відновлення аккаунта, в спеціальній рядку вкажіть адресу своєї електронної пошти. Потім уважно розгляньте символи на що відкрилася картинці і дайте відповідь на секретне питання, вибраний під час реєстрації на сайті.
3
Виконавши ці кроки, ви перейдете безпосередньо до самого паролю. Для цього в спеціальній графі в новому вікні напишіть новий шифр і ще раз повторіть його в нижньому рядку. На цьому основна частина з відновлення доступу виконана. Тепер ви можете повернутися в пошту і, вказавши вже нові облікові записи, увійти в свій електронний ящик.
4
При підборі пароля проявите максимум своєї фантазії. Намагайтеся створити для доступу в пошту максимально складний код з використанням літер, цифр і символів. Пам'ятайте, чим важче пароль, тим вища безпека ваших даних. А щоб не забути код доступу до пошти, продублюйте його у відомому тільки для вас документі і збережіть.
Зверніть увагу
Використання російських букв в паролі неприпустимо.