Як дізнатися час вильоту літака. Як дізнатися пасажирів в літаку.

Перед тим як вирушити в дорогу, необхідно бути впевненим, що рейс не перенесли. Треба зустріти друзів або рідних? Знову потрібна інформація про час вильоту і прильоту літака. Сучасні інтернет-технології дозволяють в режимі online отримувати інформацію про потрібні вам рейсах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - інформація про рейс.
Інструкція
1
Дізнатися, з якого саме аеропорту вилітає ваш літак. Якщо у вас на руках квиток - ця інформація є в рядку з інформацією про виліт. Код аеропорту вказаний поряд з часом вилета.Напрімер, коди московських аеропортів: SVO - ШереметьевоDME - ДомодедовоVNK - ВнуковоЕслі код аеропорту вам незнайомий, ви можете знайти назву аеропорту за кодом в інтернеті (див. Додаткові джерела)
2
Знайдіть сайт аеропорту в інтернеті. Для цього ви можете використовувати будь-яку пошукову систему: Google, Yandex і т.п. Практично у кожного великого аеропорту світу зараз є свій веб-сайт. Для зручності використання іноземного сайту, переключіться на англійську мову (кнопка з британським прапором або слово "English", зазвичай знаходиться в правому верхньому куті екрану).
3
Відкрийте вкладку з розкладом вильоту і прильоту літаків. Ця вкладка або відкривається автоматично, коли ви заходите на сайт аеропорту, або є однією з основних.Напрімер, на сайті аеропорту Шереметьєво електронне табло представлено на першій же сторінці. Там міститься інформація як про виліт, так і про приліт літаків. Причому зазначено і час за розкладом, і фактичний час з урахуванням затримок.
4
Введіть номер вашого рейсу в пошуковий рядок, або просто перегорніть розклад до потрібного вам часу вильоту або прильоту. Якщо інформація про ваш рейсі відсутня - зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті аеропорту, і фахівець допоможе вам розібратися з вашою проблемою.
Зверніть увагу
Якщо у вас не виходить самостійно знайти інформацію про рейс або сайт аеропорту, ви також можете зателефонувати в офіс авіакомпанії. У співробітників будь-якої авіакомпанії існує база даних по всім належним їм літакам. У такій базі також зазначено розклад рейсів і присутня інформація про можливі затримки.
Корисна порада
Якщо ви виїжджаєте з будинку зустрічати друзів або родичів - обов'язково перевірте інформацію безпосередньо перед виїздом. Про затримку рейсу або перенесення його в інший аеропорт можуть повідомити в останній момент!