Як зробити ресивер.

Відремонтувати ресивер в домашніх умовах досить складно, це вимагає від вас не тільки навичок неодноразового ремонту подібної техніки, а й хороших знань аспектів роботи пристроїв даного виробника. Якщо ви не впевнені в тому, що можете самостійно провести ремонт, зверніться до послуг фахівців.
Вам знадобиться
  • - сервісна інструкція;
  • - набір інструментів;
  • - програма прошивки;
  • - знімний накопичувач;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перегляньте гарантійні документи на ваш ресивер, і, в разі якщо термін ще не вийшов, поверніть товар продавцеві для подальшого обміну або ремонту пристрою, а також, в деяких випадках, і для повернення грошових коштів. В цьому випадку вам необхідно переконатися у відсутності зовнішніх дефектів.
2
Також ви не повинні були розбирати його самостійно до настання терміну закінчення дії гарантії. Цей термін може бути різним для продавців і виробників, тому, уважно читайте документацію щодо даної теми. Також якщо раніше на ваш ресивер самостійно встановлювалася неофіційна програма прошивки, уточніть, чи діє гарантія в даному випадку.
3
Якщо термін гарантії на ресивер вже вийшов, віднесіть пристрій до сервісного центру для ремонту. Віддайте перевагу в виборі тем, хто встановлює свій гарантійний термін на вироблені ремонтні роботи і на змінення елементи.
4
У випадку якщо ви хочете відремонтувати ресивер самостійно, попередньо встановіть джерело виникнення несправності. Він може полягати в збоях програмного забезпечення, а також, поломка може бути механічного характеру.
5
Якщо ви встановили, що проблема криється у несправності встановленого програмного забезпечення, завантажте останню версію офіційної програми прошивки для вашого ресивера, після чого скопіюйте розпаковані файли на знімний USB-накопичувач.
6
Після цього виконайте переустановку програми прошивки з сервісного меню пристрою в режимі оновлення. В деяких випадках ресивер повинен бути відключений від інших пристроїв, докладніше про процес перепрошивки дізнавайтеся з інструкції, що додається до файлу або на сторінці завантаження.
7
Для того щоб провести ремонт ресивера в разі виникнення механічних несправностей, знайдіть в інтернеті сервісну інструкцію до вашої моделі пристрою. Переконайтеся заздалегідь, що для ремонту буде достатньо ваших навичок роботи з технікою.
Корисна порада
При перепрошивке в обов'язковому порядку читайте інструкцію.