Як зняти голосу.

Голоси - це валюта соціальній мережі «Вконтакте», за допомогою якої можна оплачувати різні цифрові послуги, в тому числі і поповнювати баланс додатків. Повернути гроші, витрачені на придбання голосів, без втрат практично неможливо.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб зняти голоси з рахунку додатки в соціальній мережі «Вконтакте», спочатку переконайтеся в дотриманні головної умови - вони не повинні бути конвертовані у валюту програми. У разі якщо конвертація була проведена раніше, повернення голосів на баланс вашого облікового запису неможливий.
2
Перевірте підлягає поверненню залишок. Для цього відкрийте програму, з якого хочете зняти голосу. Натисніть в правому верхньому куті кнопку «Налаштування» і перегляньте кількості не конвертованих голосів. Зменшіть залишок на необхідну кількість і збережіть зміни.
3
Якщо вам потрібно повернути гроші, сплачені за придбання валюти соціальній мережі «Вконтакте», скористайтеся додатком «Qiwi-гаманець». Для цього зайдіть в розділ «ігри» в правому верхньому кутку головного меню і введіть відповідну назву програми, після чого виберіть потрібне і встановіть його на вашу сторінку. Дозвольте з додатком доступ до всієї необхідної для його подальшої роботи інформації вашого профілю у вікні.
4
Увійдіть у системі Qiwi. Тут вам знадобиться доступ до вашого мобільного телефону. Створіть акаунт, вказавши свій номер телефону, після чого отримаєте в короткому СМС-повідомленні дані для входу в платіжну систему. Збережіть їх, щоб надалі мати доступ до вашого аккаунту.
5
Поповніть баланс встановленої програми на певну кількість голосів, після чого виконайте конвертацію програми. Далі оплатіть вийшла сумою якусь покупку, послугу або переведіть грошові кошти на мобільний телефон.
6
Також перегляньте в меню способи виведення грошей і виберіть відповідний. Зверніть увагу, що в деяких випадках на використання сервісу можуть бути накладені певні обмеження, або висновок голосів таким може бути згодом припинений. Подробиці читайте в офіційній групі програми.
Корисна порада
Чи не конвертуйте голосу без особливої необхідності.