Як заглушити сигнал.

Заглушити сигнал телевізора або радіо досить легко, особливо, при наявності у вас спеціального обладнання чи навичок для його самостійної збірки. Однак даним приладом не рекомендується користуватися без особливих причин.
Вам знадобиться
  • - пристрій для придушення сигналу.
Інструкція
1
Для того щоб заглушити якийсь сигнал, придбайте спеціальний пристрій, який виконує дану дію для приладів, що знаходяться на певній відстані. Такі можна знайти в інтернет-магазинах, точках продажів радіотехніки вашого міста і так далі.
2
Також ви можете зібрати даний пристрій самостійно за умови наявності у вас досвіду роботи з радіоелектронікою. Також хороший варіант - замовити виготовлення даного приладу на міському форумі, цілком може бути, що серед жителів вашого населеного пункту знайдуться люди, готові взятися за цю роботу.
3
Увімкніть пристрій і, якщо у вашій моделі є така функція, вкажіть радіус її дії. Включіть її, і всі сигнали на заданій відстані зіб'ються і перестануть уловлюватися антенами пристроїв.
4
У разі якщо вам необхідно заглушити сигнали інших пристроїв, уточнюйте поширення дії купованого вами обладнання на них. Якщо раптом ви захочете самостійно зібрати подібний прилад, заздалегідь скачайте з інтернету схеми і почитайте інформацію стосовно даної теми на тематичних сайтах і форумах.
5
Не зайвим також буде знайти сервісний мануал подібного пристрою в інтернеті для того, щоб передбачити деякі особливості. Самостійно даний прилад збирати не рекомендується у разі, якщо у вас недостатньо знань в даній області. У будь-якому випадку кращим варіантом буде замовлення приора в інтернет-магазинах.
Корисна порада
Купуйте подавители сигналів для різних пристроїв окремо.