Як зібрати icq чат.

Програма icq є найбільш популярним способом спілкування зі знайомими, друзями і навіть діловими партнерами. Вона дуже проста у використанні, а головне - швидко працює. Під неї можна створити свій власний чат для цілодобового спілкування, який дозволяє об'єднати декількох користувачів відразу.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Спеціальна програма для створення чату
Інструкція
1
Перш ніж зібрати свій icq чат, його необхідно створити. Для створення даного чату існує безліч програм, які розроблені для комп'ютерів, ноутбуків і мобільних телефонів, але найвідомішою і популярною програмою є JimBot. Щоб скористатися даним софтом для створення чату, його необхідно встановити на свій персональний комп'ютер. Диск з даною програмою можна купити, але простіше за все буде скачати її з інтернету, наприклад, тут - http://jimbot.ru/2010/02/jimbot-dlja-samix-malen-kix.html. Пройдіть по посиланню, на що відкрилася сторінці виберіть відповідний для вас варіант (там представлено два види програм), правою клавішею миші натисніть на активне поле (слово «тут» або «тут») і в віконці, що з'явилося натисніть на клавішу "Зберегти". Після чого розпакуйте скачаний файл, встановіть програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Якщо ви все зробили вірно, то в правому нижньому кутку вашого монітора (на нижній панельці) з'явиться миготливий квітка. Тепер ви можете увійти в дану програму і зібрати свій власний icq чат.
3
Робиться це елементарно і просто. Для початку програму необхідно запустити, для цього натисніть клавішу «Старт», після чого приступайте до роздачі UIN-ів всім, кого хочете бачити у своєму чаті. Почати необхідно з себе, відзначте свій уїн в графі «адміністраторський UIN», це дасть вам всі повноваження для подальшої роботи. Після чого зайдіть в «Чат модуль», виберіть там пункт «Обліковий запис» і введіть всі уіни вашого чату (оптимальна кількість від 3 до 7). Авторизацію постарайтеся прибрати. Далі ще раз зайдіть в «Чат модуль», але тепер виберіть там пункт «Опції чату» і виставите всі параметри, які відповідають вашим вимогам, тут же вкажіть і ім'я вашого чату. Відразу після всіх цих виконаних дій ви можете починати користуватися даною програмою і збирати друзів для спілкування.
Програма ICQ - це найбільш популярний спосіб спілкування з друзями, знайомими. Користуватися нею дуже просто, а головне швидко. На сьогоднішній день можна поставити icq чат для цілодобового спілкування. Це дозволить об'єднувати людей в спеціальні спільноти, і спілкуватися не вдвох, а всім одразу
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет, програма jimbot
Інструкція
1
Для створення свого icq чат а вам знадобиться програма jimbot. Скачайте, а потім встановіть її на комп'ютер. Можете користуватися й іншими, але ця краще за всіх. Скористайтеся версією jimbot від jArt Group. Встановіть на комп'ютер і запустіть для початку роботи. Відкриється перед вами вікно, в якому виберіть чат модуль. Далі натискайте вкладку «Опції підключення». У вікні, яке відкриється, ставте основні установки. Кількість уінов краще поставте щонайменше 3, але і не більше 7. У графі адміністраторський UIN напишіть свій. Ця дасть вам всі повноваження для роботи в чат е. Зайдіть в «Чат модуль». Виберіть пункт «Обліковий запис». Тут ви повинні будете вводити уіни вашого чат а. Авторизацію постарайтеся прибрати. Назад зайдіть в «Чат модуль», тільки виберіть пункт «Опції чат а». Залиште ті параметри, які відповідають вашим вимогам. Тут же вкажіть і ім'я чат а. Всі налаштування зроблені, значить, можете вимкнути цю програму. Назад її включіть і запустіть бот.
2
Можете створити чат по-іншому способу. Скачайте і запустіть програму «topserver2.1». Під час установки повинен утворитися новий диск локальний. Потім відкриється перед вами браузер. Його можете згорнути, але не закривайте. Скачайте собі бот для чат а. Виберіть той, що вам більше подобатися. В тому диску, який створився під час запуску «topserver2.1», створіть папку з назвою «bot». В неї копіюйте всі файли з бота. Зайдіть в браузер, який раніше відкрився. Створіть нову базу даних «bot». Відкрийте командний рядок і введіть слово «cmd». Відзначте файл «jimbot.jar». Введіть таке поєднання: «java -jar jimbot.jar». Можете поки згорнути командний рядок. Відкрийте браузер, переходите по посиланню, яке там буде. Введіть свій логін разом з паролем. За умовчанням це можуть бути «admin» і «admin». Ви зайшли в свій чат і можете приступати до налаштування. Потім натисніть «Старт» і починайте спілкуватися.