Як створити батник для сервера.

Файл у форматі * .bat являє собою виконуваний файл, який можна створити за допомогою звичайного текстового редактора для виконання різних команд. Також такі файли можна використовувати і для автоматизації запуску різних функцій ОС, наприклад, для підключення до інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - ігровий сервер.
Інструкція
1
Перейдіть в папку з встановленим сервером Counter Strike, в якій знаходиться файл файл hlds.exe. Створіть тут же порожній текстовий файл. Виконайте збереження файлу, в імені напишіть start.bat. Зробіть батник для запуску сервера з його допомогою.
2
Впишіть в текстовий файл рядок Start/high (для запуску сервера з високим пріоритетом) hlds.exe далі ім'я гри game cstrike і номер порту port 27015. Потім пропишіть назву карти, наприклад, map de_dust2_2x2_hama, потім впишіть пароль: rcon_password 32167.
3
Встановіть при необхідності максимальна кількість гравців на сервері: maxplayers 6. Далі виконайте команду «Файл» - «Зберегти як», ім'я файлу має бути Start, а розширення * .bat. Створення батника для сервера завершено. Тепер ви можете додати ярлик до цього файлу в автозавантаження, щоб сервер запускався автоматично з включенням комп'ютера.
4
Зробіть файл * .bat для запуску ігрового сервера «Сталкер». Перейдіть в папку з встановленою грою, знайдіть там директорію Bin. На файлі dedicated клацніть правою кнопкою миші, виберіть пункт "Відкрити за допомогою» - «Блокнот». На початку файлу додайте Load, наприкінці Goto load, щоб включити функцію Автоперезапуск сервера в разі, якщо він злетить або зависне.
5
Впишіть назву картки, з якої буде запущений сервер. Для цього знайдіть або додайте рядок Start server (впишіть назву карти). Після назви додайте режим і версію карти. Для цього впишіть/dm (назва режиму)/ver = (номер версії). Ви можете використовувати такі режими: dm - для гри всіх проти всіх; tdm - режим команди проти команди; для полювання за артефактом пропишіть режим ah.
6
У рядку Public змініть вид сервера, 1 - це інтернет-сервер, а 0 - локальний. У рядку battleye = впишіть значення 1, щоб включити стандартну антічит-систему. Для установки максимальної кількості гравців впишіть необхідне значення в рядку maxplayers =.
7
Також ви можете налаштувати ігровий час, з якого буде починатися гра при запуску, для цього впишіть його в рядок estime =, наприклад, 9:00. Збережіть зміни у файлі.