Як додати відео на youtube.

"Youtube" - відеоресурс, що дозволяє людям показати забавні або значні події свого життя: дивна поведінка домашнього вихованця, зустріч з цікавою людиною або щось подібне. Для музикантів, кінорежисерів це також можливість ділитися своєю творчістю.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті, натиснувши на головній сторінці кнопку «Створити обліковий запис». Введіть свій e-mail, унікальне ім'я на сайті (псевдонім), країну проживання, вік, стать. Підтвердіть реєстрацію, натиснувши кнопку «Приймаю». Далі увійдіть в свою поштову скриньку і знайдіть лист від сайту. Пройдіть по посиланню, щоб підтвердити реєстрацію
2
Зайдіть на сторінку свого аккаунта і відкрийте вкладку «Настройки». Виберіть тип аккаунта: ютьюбер, кінорежисер, музикант, гуморист або гуру. Збережіть налаштування.
3
У верху сторінки знайдіть посилання «Додати відео», натисніть мишкою.
4
На новій сторінці з'явиться невеликий прямокутник з кнопками «Додати відео» і «Записати з веб-камери». Виберіть перший варіант і в новому вікні знайдіть файл, який хочете завантажити. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші двічі.
5
Почнеться завантаження. Введіть назву відеоролика (за замовчуванням воно збігається з ім'ям файлу), опис, теги у відповідні поля. Відзначте налаштування приватності (можливо, ви не захочете, щоб відео було доступно). Можете відразу зберегти зміни, поки файл завантажується, процесу це не зашкодить.
6
Дочекайтеся, коли відео буде завантажено та опрацьовано. Натисніть на своє ім'я в правому верхньому куті, виберіть пункт «Мій канал». На новій сторінці можете переглянути завантажений файл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z1YHcuLHoS0
Зверніть увагу
На сайті є обмеження по тривалості і обсягом відеофайлу. Не завантажуйте ролики більше 2 ГБ.Не завантажуйте відеофайли, автором якого не є.