Як обтягнути автомобільний кермо шкірою.

Хороший автомобіль завжди виглядає на вищому рівні і відрізняється від загальної маси. Для того, щоб і ваш автомобіль виглядав також, приділіть особливу увагу інтер'єру. Більш дорогий і привабливий вигляд можна додати за допомогою шкіряних деталей.
Вам знадобиться
  • - натуральна шкіра, замінник або автомобільна шкіра;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - лінійка або рулетка;
  • - папір;
  • - маленькі голочки;
  • - клей.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно розробити план з доопрацювання інтер'єру власного авто. Справа в тому, що всі деталі автомобіля в салоні повинні добре поєднуватися. Після цього перейдіть до вибору матеріалу, за допомогою якого ви будете виробляти обтяжку керма. Рекомендується використовувати для цієї мети натуральну шкіру, замінник або ж автомобільну шкіру. Великою популярністю у автовласників користується автомобільна шкіра. Даний матеріал спеціально адаптований для використання в авто. Врахуйте, поверхня керма постійно перебуває під впливом рук, тому матеріал може швидко зноситися. Особливу увагу приділіть вибору кольору. Він повинен добре гармоніювати з колірною гамою салону і бути не дуже марким.
2
Далі зробіть заміри і виготовте викрійку. Найкраще зробити паперові шаблони. Ви зможете уникнути псування матеріалу. Зазвичай викрійка складається з двох основних частин - обплетення бублики і середньої частини. Після того як ви зробили подібну викрійку, можете переходити безпосередньо до виготовлення заготовки. Намагайтеся витрачати матеріал економно. Готові деталі приміряйте один до одного і зафіксуйте за допомогою маленьких голочок. Вони повинні точно підходити один до одного.
3
Якщо примірка пройшла успішно, то можете приступати безпосередньо до обтягуванні керма. Для цієї мети вам необхідно заздалегідь приготувати голку, нитку і клей. Особливу увагу приділіть кольором ниток. Спочатку зробіть намітку звичайними нитками. Переконайтеся, чи чітко сидить на кермі матеріал. Після цього можете приступати до кінцевого шиттю. Оплетку бублики і шкіру на середині закріпіть клеєм. В іншому випадку вона буде ковзати по керму. Варто відзначити, деякі автомобілі мають кермо, в якому розташовується подушка безпеки. Таке обтягування може ускладнити її розкриття у разі аварії. Зважте всі за і проти даної обтяжки.