Як встановити штрихкод в 1С. barcodelib 1c.

Штриховий код являє собою послідовність білих і чорних смуг, яка відображає певну інформацію. Це одна з найпоширеніших систем ідентифікації, використовуються у всьому світі. Код зазвичай складається з 13 цифр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Завантажте спеціальний шрифт для друку штрихкоду в «1С: Підприємство». Для цього перейдіть за посиланням http://www.buh-program.ru/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,45/Itemid,12/і скачайте файл Eangnivc.ttf. Далі скопіюйте його в стандартну папку з шрифтами операційної системи. Як правило, це директорія Windows/Fonts.
2
Якщо штрих-код встановлений в системі, але не друкується в програмі, перейдіть в каталог шрифтів. Знайдіть там даний файл і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Ця дія виконає його активацію і дозволить вам використовувати штрихкод в 1С.
3
Виконайте установку штрихкоду в конфігурацію «Торгівля і склад». В даному випадку необхідно використовувати компонент ActiveBarcode. Перейдіть в папку з базою даних 1С: Підприємство, там знайдіть інсталяційний файл, який називається Barcod.ocx.
4
Скопіюйте його в папку C:/Windows/System32. Далі за допомогою кнопки «Пуск» перейдіть в головне меню, клацніть по пункту "Виконати". В поле введіть таку команду: Regsvr32.exe C:/Windows/System32/barcode.ocx, клацніть по кнопці «ОК».
5
Виконайте установку двомірного штрих-коду. Даний код використовується в програмі «1С: Бухгалтерія» для друку податкових декларацій. Перейдіть на титульний аркуш, далі відкрийте другу закладку і встановіть прапорець «Друкувати двомірних штрихкод».
6
Далі клацніть по кнопці «Друк», виберіть значення «Друкувати всі аркуші» або «Показати всі аркуші». Програма виконає формування файлу, а потім перетворення його в двомірний штрихкод. Він буде розподілений по листам декларації. Завантажте файл звідси: http://www.buh-program.ru/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,46/Itemid,12/. З правами адміністратора запустіть файл Setup.barcodelib.exe.
Сканер штрих-коду являє собою досить поширене пристрій. При підключенні його до програми 1С можна проводити пошук товару через довідник «номенклатура», змінювати штрих-коди продукції, автоматично реєструвати покупки в режимі касира, а також автоматично заповнювати різні документи. Таким чином, використання штрих-коду набагато спрощує роботу з ошріхованним товаром в 1С.
Вам знадобиться
  • - сканер штрих-коду;
  • - програма 1С;
  • - СОМ-порт.
Інструкція
1
Виберіть сканер штрих-коду для роботи з 1С. Вони можуть різнитися за способом зчитування і інтерфейсу підключення. Найбільш оптимальним і зручним варіантом є ручний сканер з СОМ-портом, оскільки його зручно підносити до товару, і драйвери такого інтерфейсу підключення поставляються разом з конфігурацією 1С.
2
Знайдіть у каталозі інформаційної бази файл драйвера, який іменується scanopos.dll. Перевірте, що його настройки відповідають набутому сканеру штрих-коду. В деяких випадках даний драйвер може не працювати з підключенням СОМ-порту вище 9. Детальну інформацію можна уточнити у постачальників програмного забезпечення або на спеціальних сайтах в інтернеті. У разі необхідності скачайте необхідний драйвер.
3
Запустіть конфігурацію програмного забезпечення «1С: Управління Торгівлею» або «1С: Роздріб». Зайдіть в меню «Сервис», виберіть розділ «Налаштування торгового обладнання" і перейдіть в закладку «Сканер штрих-коду». Поставте галочку для включення устаткування і вкажіть його модель. Натисніть кнопку «Підключити» і підтвердіть дії, натиснувши «Ок».
4
Перейдіть в розділ «Параметри» меню «Сервис». Якщо ви все правильно виконали, то побачите закладку «Сканер штрих-коду». Встановіть параметри, які відповідають придбаному обладнанню. Вкажіть номер порту, біт даних, швидкість, кількість степових бітів, а також поставте галочки біля рядків включення і апаратного управління потоком. Натисніть кнопку «Застосувати» і «Ок».
5
Перевірте роботу сканера. Для цього зайдіть в довідник «Номенклатура» і рахуйте будь штрих-код. Якщо у вікні з'явився напис «Товар з таким штрих-кодом не знайдене», то значить, що підключення виконано правильно, і можна приступити до роботи. В іншому випадку внесіть виправлення в налаштуваннях сканера штрих-коду.