Як наносити морилку.

Морилка являє собою барвний розчин, використовуваний для додання деревині коричневого кольору. Текстура дерев'яного виробу, пофарбованого морилкою, стає соковитіше і контрастніше, оскільки ця рідина, на відміну від звичайних фарб, виявляє і підкреслює природний малюнок дерева.
Інструкція
1
Проведіть пробне обкурення, покривши шаром морилки дослідний зразок з тієї ж деревини. Дочекавшись висихання першого шару, нанесіть поверх нього другий, залишивши необробленим маленький ділянку. Таким чином ви визначите, скільки разів необхідно буде обробити виріб для отримання потрібного результату.
2
Перелийте морилку в пластмасову ємність. Якісної пензлем без металевої манжети або губкою рівномірно нанесіть розчин на попередньо оброблену мало вбираючу деревину. Розподіляйте його рівномірно перпендикулярно напрямку текстури. Надлишок морилки видаляйте в напрямку текстури. На дрібнопористу сильно поглинаючу деревину морилку наносите за допомогою пістолета з бачком, що має малий розмір дюзи, що не перевищує 1,5 міліметра.
3
Нанесіть розчин на вертикальну поверхню, круглі елементи або пористу деревину твердих сортів скориставшись чистою ганчіркою, яка дозволить вам позбавитися від патьоків. Надлишок морилки втирайте в пори в напрямку, перпендикулярному напрямку текстури. Залишок розчину зберіть з поверхні, просуваючись вздовж напрямку структури.
4
Скористайтеся 26-процентним розчином аміаку або нашатирним спиртом для моріння дуба, каштана, горіха або червоного дерева. Щоб уникнути роздратування очей, працюйте в добре вентильованому приміщенні, надівши респіратор і захисні окуляри або зробіть спеціальний випарний шафа для моріння парами аміаку. Спорудивши каркас, покрийте його чорною пластиковою плівкою і заклейте всі стики. Всередину помістіть кілька дрібних широких ємностей з розчином аміаку і виріб, обробку якого необхідно провести. Видаліть з поверхні деревини металеву фурнітуру і залиште в герметизированной камері на добу. Цього часу буде достатньо для отримання середньо-коричневого кольору.