Як зшити весільні рукавички. Як зшити рукавички без пальців з гіпюру.

Для багатьох весілля - це чи не єдина можливість вбратися в вишукане пишну сукню і відчути себе справжньою принцесою на святковому балу. Білосніжний наряд, аксесуари і, звичайно, весільні рукавички чудесним чином перетворюють Попелюшку в леді. Звичайно, цю деталь одягу можна купити у спеціалізованому салоні або замовити дослідної швачці. Однак пошити собі наряд самостійно або хоча б змайструвати елегантні дрібниці в єдиному стилі - це ні з чим не порівнянне задоволення.
Вам знадобиться
 • - робоче полотно в тон весільного плаття;
 • - сантиметр;
 • - папір;
 • - ножиці кравецькі і манікюрні;
 • - олівець;
 • - нитки і голка;
 • - швейна машина;
 • - оверлок;
 • - капелюшна гумка або капронова стрічка ;
 • - нитка-гумка і силіконова стрічка (при необхідності);
 • - елементи декору за смаком (мереживна тасьма, бейка та інше).
Інструкція
1
Спробуйте зшити класичні рукавички з тонкої тканини в тон весільного плаття. Перевірте, чи достатньо еластично робоче полотно - воно повинне буде трохи розтягуватися між пальцями.
2
Для початку зробіть викрійку весільних рукавичок. Щоб спростити собі завдання, можете скористатися готовою старої рукавичкою «в обліпку». Акуратно розпоровши її по внутрішніх швах, Перемалюйте деталі крою: долоню, клин великого пальця і сам палець (для правого і лівого вироби).
3
Ретельно виверьте викрійку, щоб зробити точні припуски на свободу облягання рукавички. Їх величина буде залежати від товщини пальців. Зазвичай буває достатньо з кожного краю деталі зробити припуск в 1 см - по 0,5 см на свободу облягання і на з'єднувальні шви. Недосвідченої швачці рекомендується вручну змітати макет майбутньої весільної рукавички з простої дешевої матерії.
4
При розкрої рукавичок перевірте лінії зрізів. Якщо вони сипучі, то всі кромки потрібно відразу ж обробити оверлоком або ж вручну - обметочний швом «через край». Розташовуйте ручні похилі нитяні витки близько один до іншого; кожен стібок повинен бути не більше, ніж в 0,5 см заввишки.
5
Починайте Наживляємо деталі з бічного шва з боку мізинця, потім сам мізинець і далі. Поміряйте недошита виріб і, якщо позначка покладена правильно, прокладете по лінії з'єднувального шва просту машинну строчку. Потім приступайте до вшивання деталей великого пальця.
6
Обережно, щоб не пошкодити ніжне робоче полотно, видаліть наметочним нитку за допомогою манікюрних ножиць і виверніть рукавичку наявності.
7
Украшайте весільні рукавички на свій смак. Один з найпростіших варіантів - пришити по кромці розтрубів мереживну тасьму. Рекомендується використовувати зигзагоподібний шов. Зверху прокладете атласну тасьму того ж кольору.
8
Якщо ви не впевнені у своєму кравецькій майстерності, виберіть спрощений варіант весільних рукавичок - мітенки. Вам знадобиться дві деталі крою у вигляді прямокутника з невеликим миском. Вершинку миска зверніть до середнього пальця - на ній буде укріплена фіксує петелька з капелюшній гумки.
9
Виміряйте ширину руки нижче ліктя до зап'ястя і висоту миска від зап'ястя до основи середнього пальця. Розкроїте мітенки та виконайте внутрішній з'єднувальний шов (оверлок по краях і пряма строчка). Якщо рукавички без пальців виконуються з мережива, можна скласти краю внахлест і зшити їх по контуру малюнка.
10
Обробіть мисок і всі краї мітенок тонкої косою Бейко відповідного кольору і вручну пришийте еластичну петельку - вона буде вдягатися на палець. Якщо тканина достатня еластична і добре тримається на руці, то весільна рукавичка готова. В іншому випадку верхній край вироби доведеться підшити ниткою-гумкою в два шари.
Корисна порада
Краї мітенки можна обробити капроновою стрічкою, з неї ж сформувати петельку для пальця. Щоб верхній край вироби не деформувався, його рекомендується обробити силіконовою стрічкою.