Як зміцнити бетон.

Одним з найпопулярніших і недорогих сучасних будівельних матеріалів є бетон. Досить широко він застосовується у створенні надійних підлог промислових будівель і виробничих приміщень. Однак звичайний бетонний пол має низьку зносостійкість, а від перепаду температур і вібрації на такому покритті можуть з'явитися тріщини. Щоб зміцнити бетон, використовуються різні засоби, наприклад, спеціальні просочення.
Вам знадобиться
  • - спеціальне просочення для бетону.
Інструкція
1
Оберіть вид просочення, яку будете використовувати для зміцнення бетону. Найбільш ефективними є полімерні просочувальні склади (наприклад, поліуретоновой). Принцип дії такої просочення полягає в тому, що пори бетону в верхніх шарах заповнюються полімером. При цьому поверхня перетворюється в матеріал, що поєднує в собі кращі властивості бетону і полімеру. Гідністю таких просочень є те, що їх цілком можна використовувати при температурі до мінус 30 градусів.
2
Перед використанням спеціальної просочення підготуйте бетонну поверхню. Вона повинна бути вирівняна, проте бетон не повинен повністю застигнути. В цілому укладка бетонного покриття перед нанесенням просочення виконується стандартним чином.
3
На вологу поверхню бетону висипте рівним шаром суху просочувальну суміш. Взаємодіючи з бетоном, суміш проникне в поверхневий шар статевого покриття. В результаті ви отримаєте бетонне покриття, що володіє підвищеною стійкістю до хімічних і механічних впливів. Просочування захистить підлогу від сонячних променів і вологи, він стане більш привабливим зовні.
4
При обробці просоченням значних за площею поверхонь використовуйте спеціальне обладнання, наприклад, шліфувальну машину, різальник швів, розподільну машину (візок). За допомогою таких пристроїв рівномірно розподіліть суху суміш по бетонної поверхні. При цьому швидкість обробки бетонної поверхні збільшується.
5
При бажанні використовуйте ущільнювачі бетону різних забарвлень. Сучасні просочувальні склади мають широкий колірний діапазон - від оранжевого до темно-коричневого кольору. Таким способом ви можете не тільки захистити бетонне покриття від механічних впливів і знизити пилоутворення, а й прикрасити приміщення, будь то склад або торговий зал.