Як прати ковдру з овечої вовни. дитяче ковдру овеча вовна Як прати.

Овеча шерсть - природний, екологічно чисте волокно, яке має унікальні властивості. Продукція, вироблена з натуральної вовни, комфортна і тепла. Вовняні пледи, наматрацники та ковдри з наповнювачем з натуральної овечої вовни дарують відчуття затишку, але, як і інші натуральні речі, вони вимагають особливої турботи і дбайливого догляду.
Інструкція
1
Щоб вовняні вироби не позбулися особливих, властивих тільки їм якостей, прати і сушити їх потрібно дуже дбайливо. При невеликому забрудненні використовуйте сухе «миття». Засіб для чищення, яке застосовується для вовни і містить ланолін, розведіть в невеликій кількості води при температурі близько 30 градусів C, створюючи рясну піну. Чистити ковдру потрібно саме піною, але не рідиною. Чи не втирайте бруд, а як би «вимітайте» її з поверхні виробу.
2
При сильному забрудненні ковдру доведеться прати. У великий таз налийте воду температурою не більше 30 градусів С і ретельно розчиніть в ній рідкий засіб для прання вовняних речей. Опустіть ковдру в рідину кілька разів, прополощіть і повторіть процедуру. Не тріть і не застіривать пляма. На завершення прання промийте виріб під струменем теплої води. Чи не віджимайте.
3
Сушіть ковдру тільки на горизонтальній поверхні при кімнатній температурі вдалині від радіаторів опалення.
4
Не можна ковдру гладити, тому намагайтеся його розкинути на великій поверхні. Періодично растрясать ще вологе виріб.
5
Зверніть увагу, після прання шерсть може дати завитки, це нормальний процес, який свідчить про високу якість ковдри.
6
Можливе прання і в пральній машині з миючими засобами, що містять ланолін. Виберіть програму, яка призначена для вовни. Функцію віджиму потрібно відключити, а при полосканні додати кондиціонер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JPEtf_2Xtfc
Зверніть увагу
Овеча шерсть добре впливає на м'язові волокна, суглоби, допомагає зменшити біль у спині, сприяє стимуляції кровообігу. Що міститься в ній ланолін - природний, природний жир, що утворюється в шкірних залозах овець - сприятливо впливає на організм людини, він же захищає шерсть від бруду, що накопичується тільки на поверхні, а в глибині шерсть залишається чистою.