Як подружити котів. видалити котячий запах.

Іноді люди вирішують завести другого кота, і той, який раніше був господарем будинку, починає агресивно сприймати нового члена родини. Але потрібно проявити терпіння і посприяти тому, щоб коти подружилися. Для цього буде потрібно від двох тижнів до чотирьох місяців. Буває так, що примирення не настає ніколи, але переходить у менш гостру стадію.
Інструкція
1
Якщо у вас коти одного віку, можна просто почекати час, вони поб'ються і сдружатся. Але якщо один з них набагато менше іншого, то конфлікти можуть закінчитися плачевно.
2
Якщо ви розмовляєте з одним з котів, то другому теж потрібно щось говорити.
3
Годувати їх бажано в один час, періодично погладжуючи по голові обох.
4
Не можна брати в руки тільки одного кота, якщо ви посиділи з одним, то візьміть і другого. Коти ревнують господаря не менше собак.
5
Ніколи не сваріть одного, коли другий це бачить. Він буде вважати, що провинився гірше, ніж він і продовжить його бити.
6
Помийте їх одним шампунем. Вони будуть однаково пахнути і, можливо, перестануть битися. Коти орієнтуються по запаху, а після миття незнайомий і чужий запах піде.
7
Характер у тварин різний, одні бувають самодостатніми, інші навпаки, прив'язані до людини. І якщо ваш кіт незалежний від господаря, що називається "живе власним життям", то надмірне вмішуванням в його життя, може тільки нашкодити, і тоді тварини будуть конфліктувати завжди. В цьому випадку, не втручайтеся, вони самі розберуться, що робити і вирішать, дружити чи ні.
8
Не заводьте другого вихованця навесні, в цей час року, коти починають змагатися навіть в тому випадку, якщо кішки немає поруч. Це закладено природою.
Якщо у вас є кішка, а ви вирішили завести ще одну тварину, перш ніж приносити його в будинок, потрібно трохи підготуватися. Подружити кота і кішку можна. Існує стратегія, діючи згідно з якою, ви зможете допомогти тваринам ужитися один з одним. Пам'ятайте, що для них поява нового звіра в будинку - справжнє потрясіння. Подружитися кішкам нелегко.
Інструкція
1
Перед тим як привести в дім нова тварина, підготуйте для нього місце. Повинна бути можливість розсадити кішок по різних кімнатах, щоб повністю ізолювати їх один від одного. Якщо у вас в розпорядженні тільки одна кімната, можливо, що доведеться на час спорудити невеликі клітки для тварин.
2
Привівши додому другу кішку, що не знайомте її з уже наявним тваринам відразу ж. Посадіть їх в різні кімнати. Кішки учуют запах один одного і зможуть до нього звикнути. Через деякий час можна поміняти їх місцями, або ж просто міняти їх килимки.
3
Настав час познайомити кота і кішку. Візьміть з собою пульверизатор з холодною водою і міцні рукавиці або плед на випадок, якщо доведеться розтягувати нових сусідів. Впустіть кішку -Господар до кішки-гостю в кімнату. Якщо вони одностатеві, то, швидше за все, вони поставляться один до одного вороже. Кіт і кішка, навіть кастровані, проявлять більше інтересу, ніж агресії, при першому знайомстві.
4
Якщо тварини побилися, тут же злегка окропити їх з пульверизатора і розтягнули по різних кімнатах. Якщо вам пощастило і кішки не проявили друг стосовно другу відкритої агресії - це добре, але не можна відразу ж залишати їх наодинці. Постійно спостерігайте за тваринами. Перші 2-3 тижні не варто залишати їх одних.
5
Навіть якщо тварини вже декілька тижнів живуть разом і не гарчать один на одного, часом ви все одно можете почути виття - вони з'ясовують стосунки, показуючи хто тут господар. Якщо справа обмежується «скандалом», але до бійки не доходить, то все в порядку. Проте, при перших ознаках розборок тут же скористайтеся пульверизатором і розсадите котів в різні кімнати.
6
Якщо кішці і коту вдалося побитися, то налякати їх. Покричіть злегка на них - висловіть кішкам своє невдоволення. Тварини дуже добре розуміють інтонацію.
Зверніть увагу
Не можна штовхати тварин один до одного, щоб вони мерщій подружилися. Кішки самі познайомляться, а ви не квапте їх. Перший час не годуйте їх з однієї миски, щоб не виникало додаткових причин для конкуренції.
Корисна порада
Не допускайте бійки між тваринами. Добре годуєте їх, так як ситі кішки - добрі кішки. Якщо вони проявляють агресію, можна скористатися легким заспокійливим. Наприклад, підійдуть краплі Фітекс або фелівей.