Як зв'язати шапочку для новонародженого спицями. пов'язати спицями шапку дитячу для новонародженого.

В'язані шапочки малюкам краще робити з м'яких ниток, бажано без швів і зайвих візерунків. Все це може натерти шкіру, а шапочка буде незручною. Якщо ви хочете пов'язати чепчик для дівчинки, можете прикрасити його рюшами, пов'язаними гачком. Пришити їх поверх основного полотна.
Вам знадобиться
  • - пряжа 100 гр;
  • - спиці;
  • - гачок.
Інструкція
1
Для шапочки малюка потрібно зовсім небагато ниток. Наберіть на дві спиці 74 петлі і в'яжіть гумкою 1 * 1 6-8 рядов.Следующій після гумки ряд в'яжіть виворітними петлями. До нього потім пришиєте рюші - так буде більш наочно. Далі виконайте 22 ряду лицьовій гладдю, потім розподіліть петлі на панчішні спиці.
2
Тепер в'яжіть круговими рядами, але перший з них знову повинен бути з виворітних петель - тут теж будуть рюші. В кругових рядах робіть убавленія. Спочатку пров'язуйте разом кожну 6-ю і 7-ю петлю, потім кожну 5-у і 6-у, 4-у і 5-у. Збавляння повторюйте через ряд, в кожному другому, поки на спицях не залишиться 10 петель.
3
Останні петлі стягніть ниткою і закріпіть її вузликом по зовнішній стороні шапки. По краю полотна наберіть нові петлі, в'яжіть гумкою 1 * 1 близько 3х см. З одного боку цієї гумки підготуйте петлю для гудзики. Для цього в кінці ряду закрийте 2-3 петлі, а в наступному ряду знову наберіть їх. Гудзик можете підготувати з ниток - вона буде м'якою і не натре шию дитини.
4
Візьміть гачок, наберіть 3-5 повітряних петель і замкніть їх в коло. В'яжіть по колу без додатків 5-8 рядів. Приміряйте гудзик до розміру петлі. Готовий виріб стягніть ниткою.
5
Якщо не хочете возитися з ґудзиком, підготуйте зав'язки. Для цього наберіть гачком ланцюжок повітряних петель і в'яжіть один ряд стовпчиками без накиду. Довжину ланцюжка враховуйте так, щоб її вистачило для зав'язки. Потім, не обриваючи нитку, починайте обв'язувати край горловини рачачі кроком. З іншого боку гумки продовжите ланцюжок з повітряних петель, і також обв'яжіть її стовпчиками без накиду.
6
Щоб зв'язати рюші для шапочки, візьміть гачок наберіть ланцюжок з повітряних петель, або можете одразу вив'язувати стовпчики без накиду по підготовленим заздалегідь виворітні рядам. Потім виконайте візерунок зі схеми.
Корисна порада
Шапочку для хлопчика залиште без рюшів.
В'язані шапки ніколи не виходять з моди. Вони зручні в різних життєвих ситуаціях. Носити в'язану шапку можна і з елегантним пальто, і зі спортивною курткою. Така шапка, пов'язана англійської гумкою, підійде і жінкам і чоловікам.
Вам знадобиться
  • 200г вовняної пряжі середньої товщини
  • кругові спиці №2,5
Інструкція
1
Виміряйте окружність голови і відстань від середини чола до маківки. Шапка в'яжеться англійської гумкою. Для зразка наберіть на спиці непарна кількість петель.1 ряд - 1 лицьова, 1 накид, 1 петлю зняти, чи не пров'язуючи. Нитка знаходиться за петлей2 ряд - 1 накид, 1 петлю зняти, чи не пров'язуючи, зняту петлю і накид попереднього ряду провязать разом ліцевой.3 ряд - зняту петлю і накид попереднього ряду пров'яжіть разом лицьовій, 1 накид, 1 петлю снять.Чередуйше другий і третій ряди.Связав зразок, розрахуйте кількість петель.
2
Наберіть потрібну кількість петель на кругові спиці. В'яжіть 6-8 см англійської гумкою. Визначте лицьову і виворітну сторону. Один ряд пров'яжіть лицьовими петлями, пров'язуючи разом спущену петлю і накид минулого ряду і накид і не роблячи накидов в новому ряду. На виворітній стороні повинен виявитися виворітний ряд - це лінія згину одвороту.
3
Знову почніть англійську гумку і в'яжіть полотно, рівне по довжині віддалі від середини лоба до макушкі.По лицьовій стороні зв'яжіть ряд лицьових петель, пров'язуючи накид і зняту петлю з попереднього ряду разом лицьовій, лицьову - по малюнку, накидов більше не делайте.Переверніте роботу і пров'яжіть ряд виворітними, що не збавляючи петель.
4
Знову переверніть роботу і зменшуйте петлі за схемою: 1 лицьова, 2 разом лицьовою. Наступний ряд пров'яжіть ізнаночнимі.Оборвіте нитка, всуньте її в товсту голку. Простягніть нитку крізь петлі, починаючи з першої, затягніть і як слід закріпіть на виворітній стороне.Сшейте шапку . Загніть відворот.
Зверніть увагу
Англійська резинка виглядає однаково з обох сторін виробу.
Корисна порада
Шапку можна прикрасити помпоном